Загадкового гостя сонячної системи 30 серпня виявив український астроном любитель Геннадій Борисов. Вчені назвали його C/2019 Q4. Вони вже приступили до його вивчення.
На даний момент їм вже вдалося змоделювати траєкторію його руху. Згідно з розрахунками, в кінці жовтня об'єкт пролетить десь між орбітами Юпітера і Марса, у грудні досягне своєї найближчої до сонця точки, після чого його можна буде спостерігати ще аж до січня 2021 року.
Не дивлячись на переконливі факти, які говорять на користь того, що ця комета не є частиною сонячної системи, вчені ще проведуть ряд досліджень і розрахунків що б довести це остаточно.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...