"Мне нечем кормить детей": Від розпачу шахтар з "ЛНР" повісився прямо на шахті

В "ЛНР" величезна заборгованість перед шахтарями по зарплатах, і це не дивлячись на те, що вугілля відвантажується щодня і реалізується.

Про НП стало відомо з пабліків Краснодона, передають Патріоти України.

Мова йде про шахту "Самсонівська-Західна". Поки подробиць про те, що трапилося мало. Колеги загиблого вважають за краще мовчати, залякані керівництвом підприємства. Чоловік вчинив суїцид, судячи з інформації в соцмережах, під час робочої зміни. Він залишив передсмертну записку.

До самогубства шахтаря привела безвихідна ситуація в родині. В "ЛНР" величезна заборгованість перед шахтарями по зарплатах, і це не дивлячись на те, що вугілля відвантажується щодня і реалізується. Але затримка становить уже кілька місяців, а гірників продовжують "годувати сніданками". Патова ситуація абсолютно на всіх луганських шахтах.

Деякі деталі вдалося з'ясувати в листуванні, що велося в одному з місцевих пабліків Краснодона.

"Я не маю чим годувати дітей", - написав шахтар у своїй записці. Городяни констатують, що навіть цей випадок не став для колег шахтаря приводом, щоб відстояти свої права і вимагати від керівництва шахти виплати належної зарплати. "У Краснодоні на шахті повісився ..... Це що, нормально? !! А робочі на тій шахті ходять і **й в рот засунули ... Страшно", "У мене теж чоловік працює на шахті. І теж говорить, що я один не почну кричати, а інші не хочуть його підтримувати. Їм напевно і так "нормально" впроголодь жити ...." - пишуть у коментарях.

Місцеві констатують, що з "ЛНР" спостерігається масова міграція фахівців гірничих професій, люди їдуть. А шахтна галузь, яка вважається раніше однією з основних в даному регіоні, вмирає. "Шахтам приходить жо*а. Ще пару років і можна буде на цій галузі ставити хрест", - пишуть жителі Краснодона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Я вважалася зрадницею": Українська співачка розповіла про свій переїзд до Росії (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 4:00

Її часто порівнювали з Ані Лорак і Світланою Лободою, які також переїхали до країни-агресора. Українська співачка Аліна Гросу заявила, що довгий час її вважали зрадницею через те, що вона проживає в Росії. Артистка розповіла в інтерв'ю Наталі Влащенко,...

Хіти тижня. Третина грошей "випарувалася": Фіскали "обчистили" банківську комірку зіркового українського футболіста і тренера в державному "ПриватБанку"

субота, 24 жовтень 2020, 0:35

Вилучення нібито було проведено у кримінальному провадженні, до якого сам Ротань ніякого відношення не має. «17 вересня слідча група Державної фіскальної служби з Києва розкрила мою комірку в "ПриватБанку" і забрала звідти мої заощадження», - пише спор...