"Множення безкарного зла": Правозахисники попередили ПАРЄ про наслідки повернення Росії

3 червня регламентний комітет ПАРЄ може ухвалити рішення щодо повернення РФ до роботи в асамблеї.

Повернення російської делегації в ПАРЄ стане моральною капітуляцією Ради Європи і множенням безкарного зла. Про це сказано у відкритому зверненні українських правозахисних організацій до комітету ПАРЄ з питань процедури, імунітетів та інституційних справ, передають Патріоти України з посиланням на ЄП.

Відзначимо, що сьогодні, 3 червня, регламентний комітет ПАРЄ може ухвалити рішення щодо повернення РФ до роботи в асамблеї. Правозахисники застерегли ПАРЄ від позитивного рішення на користь Росії. Вони вказують, що РФ навіть не почала виконувати жодну з висловлених їй рекомендацій в резолюціях ПАРЄ, фактично нехтуючи статутними вимогами організації-члена Ради Європи.

"Більш того, ситуація тільки погіршується і прикладів грубих порушень Росією міжнародних стандартів прав людини на окупованій нею території Криму і в зоні збройного конфлікту на Донбасі стає все більше", – йдеться в зверненні.

Правозахисники вказали на масові порушення Росії, з яких найостанніші: наймасовіший арешт в історії окупованого Криму в кінці березня і затримання двох кримськотатарських активісток Лутфіє Зудієвої і Мумін Салієвої в кінці травня.

"В світлі цих фактів безумовне повернення російської делегації в ПАРЄ виглядає моральної капітуляцією Ради Європи як міждержавної організації, яка дбає про забезпечення прав людини ... Рішення про можливе повернення в ПАРЄ російської делегації при повному нехтуванні Росією вимог цієї організації є не підтримкою російського громадянського суспільства, а ударом по його цінностям і моральним принципам, фактично поширенням і множенням безкарними зла", – підкреслили правозахисники.

Звернення підтримали 12 українських правозахисних організацій, серед яких "Центр громадянських свобод", "Об'єднання родичів політв'язнів Кремля", "Східноукраїнський центр громадських ініціатив", "Крим SOS" та інші.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Тих, хто хворів на кір і вітрянку, уханьська зараза обминає стороною, - імунолог

четвер, 15 квітень 2021, 12:00

Лікар заявив, що повідомлення про те, що протитуберкульозна вакцина БЦЖ захищає від коронавірусу, є міфом. Апетит уханьської зарази щодня шокує, тому що поки не знайшли "протиотруту". Станом на ранок четверга, 9 квітня 2020 року, у світі зареєстрували ...

З архіву ПУ. COVID-19: "Майже третина українців мають імунітет проти коронавірусу", - біологиня (відео)

середа, 14 квітень 2021, 23:30

За словами експерта, наразі "відбувається формування популяційного колективного імунітету". "Більше половини населення хворіє на коронавірусну інфекцію безсимптомно. 80% населення взагалі не відчуває або в легкій формі переносить її", – заявила в ефірі...