"Боротися треба завжди. Я сам борець і борюся завжди до кінця. Просто потрібно було боротися, коли передавали базу даних (Московської антидопінгової лабораторії в січні 2019 року. – ред.). На жаль, у Росії є такі традиції – спочатку потрапити в яку-небудь історію, а потім із неї героїчно вигрібати. Так от потрібно спочатку не потрапляти в ці історії. До того ж у Росії досі так і не усвідомили, чому трапилася криза з переданням бази даних", – сказав він.
За словами глави РУСАДА, у Росії "тепер використовують спеціальну риторику, переводять стрілки, щоб говорити: дивіться – допінг скрізь".
"Але в нас проблема полягає у взаємодії у кризових ситуаціях на рівні відповідальних осіб. У Росії не всі знають, що коли ВАДА (Всесвітнє антидопінгове агентство. – ред.) надало нам статус "умовної відповідності", то частина відповідальних високопоставлених співробітників ВАДА склала повноваження на знак протесту", – зазначив Ганус.
Росія виявилася причетною до допінгових скандалів після підміни результатів досліджень спортсменів із РФ під час зимової Олімпіади в Сочі у 2014 році.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...