Модернізацію прицілів ТКН-1ЕТ та ПП-61ЕТ розробили в Україні

Ці прилади використовують у різноманітній бронетехніці, як то БРДМ-2, БТР-70 та БТР-60.

Українська компанія TRIMEN розробила модернізацію оптичних приладів (прицілів) ТКН-1ЕТ та ПП-61ЕТ, передають Патріоти України з посиланням на Український мілітарний портал.

У танковому командирському оглядовому приладі ТКН-1ЕТ та перескопічного прицілу ПП-61ЕТ встановлені електроно-оптичні перетворювачі (ЕОП) нового покоління gen III+.

Дана модернізація підвищила тактико-технічні характеристика прицілу та дала можливість вести прицільну стрільбу у будь який час доби.

Модернізований оптичний прилад ПП61-ЕТ
Модернізований оптичний прилад ТКН-1ЕТ
Введення ЕОП на ТКН-1ЕТ дозволило підвищити виявлення вночі наземного об’єкту у пасивному режимі на відстанях не менше 600 метрів, у порівнянні ТКН-1 до модернізації в нічному режимі з прожектором ОУ-3Г складала до 400 метрів.

Перескопічний приціл ПП-61ЕТ, що до модернізації не мав нічного режиму роботи, також отримав можливість виявляти наземні об’єкти на відстанях до 600 метрів, вдень – не менше 2000 метрів.

Для обох прицілів рівень освітлення – до 5х10-³ Лк.

Час безперервної роботи складає 6 годин.

У випадку засвітки може відбутися короткочасна втрата зображення до 0,5 секунд з самостійним швидким відновленням без наслідків для роботоздатності.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З'явилися нові подробиці загадкової загибелі відомого бізнесмена в центрі столиці (фото)

середа, 26 лютий 2020, 18:47

Бізнесмен Леонід Вульф, якого знайшли мертвим у його квартирі 25 лютого, в останні місяці шукав людей, які вкрали у нього гроші і мав серйозні проблеми зі здоров'ям. Також він додав, що у бізнесмена по всіх симптомах було онкологічне захворювання, чере...

"Это России не существует, какой-то суповой набор": Українська блогерка відповіла експомічнику Ху*ла

середа, 26 лютий 2020, 18:38

Колишній помічник президента Росії Владислав Сурков заявив, що України не існує і отримав жорстку відповідь. Про це у своєму блозі пише Олена Кудренко, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Отвечу Суркову:. - Что мы думаем о России и о ...