"Молчи, грусть, молчи!": "Роснефть" програла апеляцію на санкції ЄС

Таким чином, санкції ЄС, що діють стосовно "Роснефти", залишаються в силі.

Російська група компаній "Роснефть" програла апеляцію в Європейському суді - вищій інстанції Суду Європейського Союзу - в справі про санкції проти неї. Таке рішення суд в Люксембурзі ухвалив у четвер, 17 вересня, йдеться в повідомленні його прес-служби, передають Патріоти України.

"У своєму сьогоднішньому рішенні Європейський суд відхилив апеляцію компаній (групи "Роснефть") в повному обсязі", - йдеться в прес-релізі.
Цю апеляцію "Роснефть", контрольним пакетом якою володіє російська держава, подала в 2018 році. Тоді Загальний суд ЄС (перша інстанція) відхилив позови ряду російських компаній, які просили скасувати економічні санкції, введені проти них Євросоюзом за цілеспрямовану дестабілізацію України.
Економічні санкції відносно Росії Євросоюз ввів в липні і вересні 2014 року. А саме, він обмежив доступ до ринку капіталів ЄС для декількох російських банків і компаній, серед яких "Роснефть". Обмеження полягає в тому, що фірми і громадяни ЄС не можуть купувати або продавати цінні папери з терміном більше 30 днів, а також давати кредити цим російським банкам і компаніям. "Роснефти" стосуються і енергетичні санкції, за якими в Росію не можна поставляти товари і технології, які можна використовувати для розвідки або видобутку нафти в глибоководних або арктичних зонах, а також сланцевої нафти.
На думку Ради ЄС, ці санкції були спрямовані на "збільшення ціни для Росії за підрив нею територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України, а також на сприяння мирному вирішенню конфлікту". У 2015 році ЄС зробив умовою зняття цих санкцій повну імплементацію Мінських угод.

У 2018 році Загальний суд ЄС підтвердив закономірність цього обґрунтування. "Роснефть" не погодилася з цим і подала апеляцію. Крім того, російська компанія наполягала, що санкції не відповідають Договору про функціонування ЄС, порушують її фундаментальні права на власність і на ведення бізнесу, не є пропорційними, а також порушують Угоду про партнерство та співробітництво ЄС і РФ і норми СОТ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...