Момент істини. Чи повернуть Росію в ПАРЄ? - У Страсбурзі стартує літня сесія Асамблеї

У разі ухвалення відповідної резолюції у запропонованій редакції російська делегація уникне відновлення санкцій, введених проти неї у відповідь на агресію проти України та окупацію Криму.

У Страсбурзі у понеділок, 24 червня, стартує літня сесія ПАРЄ, на якій можуть ухвалити рішення, що призведе до повернення російської делегації без виконання будь-яких умов. Так, головним питанням порядку денного сесії є проект резолюції, що може змінити правила організації про введення санкцій стосовно делегацій, передають Патріоти України з посиланням на Європейську правду.

Зазначається, що цим документом пропонується виключити можливість позбавляти національні делегації права голосу, виступати, а також права бути представленим у асамблеї та її органах.

У разі ухвалення документа у запропонованій редакції російська делегація уникне відновлення санкцій, введених проти неї у відповідь на агресію проти України та окупацію Криму.

Глава української делегації у ПАРЄ Володимир Ар'єв анонсував надзвичайно важкий день. За його словами, цього разу Україні доведеться протистояти не тільки Москві, але і керівництву Ради Європи, Франції та Німеччини. "Тому результат непередбачуваний, незважаючи на всю нашу готовність дати серйозний бій. Будемо робити все можливе за цих умов", — попередив він.

Навпроти будівлі ПАРЄ зібралися активісти, які протестують проти повернення РФ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...