Моряки з захопленого судна Sea Shark повертаються в Україну

​У понеділок, 27 травня, в Одеському аеропорту чекають рейсу з Єгипту, яким на батьківщину повинні повернутися п'ятеро моряків із затриманого в грудні 2018 року танкера Sea Shark.

Як повідомили в фонді допомоги морякам «Ассоль», решта екіпажу разом з українським капітаном також звільнена і направляється в готель. Всі вони чекають оформлення документів і повернення додому, передають Патріоти України з посиланням на Факты.

Судно з вантажем нафти утримувалося ЗС Єгипту в районі Айн-Сохна з грудня 2018 року. Приводом для його затримання став випадковий захід у територіальні води Єгипту. За це судновласнику виставили рахунок в 56 мільйонів доларів.
«Ассоль» звернулася в МЗС України, посольство України в Арабській Республіці Єгипет та в адміністрацію прапора судна. Завдяки зусиллям українського посольства і працівників консульської служби України, в тісній співпраці з дипломатичними відомствами країн, чиї представники були в екіпажі, вдалося домогтися вирішення цієї ситуації.
«Так, частина екіпажу - 10 моряків, в тому числі п'ять українців - в той же день перемістили на іншу військову базу, - уточнює керівник проектів "Ассоль" Андрій Шевченко. - Після проходження всіх формальностей, під контролем дипломатичних служб України та інших держав, їх помістили в готель. В результаті в понеділок наш співвітчизники повертаються на батьківщину».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Верифікація субсидій: Як проводитимуть і хто постраждає найбільше

неділя, 20 жовтень 2019, 22:45

Парламент проголосував за законопроект №1231 "Про верифікацію і моніторингу державних виплат". Журналісти проаналізували, за що зможуть позбавити виплат субсидіантів і з яких джерел будуть черпати відомості чиновники, передають Патріоти України з посил...

Quantum Stealth: Матеріал, що дає невидимість, винайшли канадські вчені (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 22:38

Раніше технології такого рівня описувалися у фантастичній літературі. Вчені з канадської компанії Hyperstealth винайшли камуфляжний матеріал під назвою Quantum Stealth, за допомогою якого змогли створити "щит невидимості", передають Патріоти України з ...