"Мова - это говяжий язык": В Одесі жінка влаштувала скандал через обслуговування українською (відео)

При цьому супутник скандалістки писав в цей час скаргу в книгу скарг і пропозицій.

В Одесі жінка влаштувала скандал в магазині, де її обслуговували українською мовою. Відео інциденту опублікували на YouTube в середу, 3 березня, передають Патріоти України.

"Мова - это говяжий язык. Если бы мы с вами жили по-человечески, то, наверное, мы бы с вами договаривались, как все нормальные люди...", - сказала скандалістка.
При цьому її супутник писав скаргу в книгу скарг і пропозицій. При цьому продавець зазначила, що клієнти можуть обирати ту мову, якою їм зручно розмовляти, і що ніхто не змушує їх переходити на українську.
"А попробуйте вы меня заставить! Слышите?! Вы знаете, кто был первыми поселенцами в городе, знаете?!" - закричала клієнтка. Проте історію Одеси вона так і не виклала, а продовжила тиснути на продавщицю.
"Конечно, мы имеем право! Мы не понимаем, почему мы не имеем права в этом вашем аспекте", - закінчила жінка, а потім пішла разом із супутником.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.