"Може, їм доведеться "красиво" йти з України", - український боксер про Усика і Ломаченка

Боксер-напівсередньоваговик зазначив, що всі висловлювання Усика і Ломаченка залишаються на їх совісті.

Іван РедкачВідомий український боксер Іван Редкач поділився думкою про колег і співвітчизників Олександра Усика і Василя Ломаченка, а також їхнє ставлення до православної віри. Слова представника напівсередньої ваги наводить Metaratings, передають Патріоти України.

Так, Редкач розповів, що особисто знайомий і з Усиком, і з Ломаченком. З ними він разом виступав у складі збірної України.

Щодо православної віри колег-співвітчизників Редкач заявив, що більшість їхніх висловлювань не мають ніякого сенсу. Він зазначив, що це не ті люди, які живуть за законами церкви. «Тому, на мій погляд, це з їхнього боку дурість або прикриття вірою істинної правдивої відповіді. Відповідь Усика на питання «Чий Крим?» — «Крим божий»: це, як мінімум, лицемірство.

"Може, це для політичного притулку в Америці? Може, в Україні щось накосячили, бо доведеться «красиво» йти з України. Може, вони взагалі права голосу не мають і роблять, що їм скажуть", — сказав Редкач.

Також боксер-напівсередньоваговик зазначив, що всі висловлювання Усика і Ломаченка залишаються на їхній совісті.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...