Може викликати важкі захворювання: Чим небезпечна та які хвороби викликає чорна цвіль

Цвіль – проблема багатьох домівок, але господарі часто про неї не знають, тому що вона розвивається у важкодоступних місцях.

Темні плями на стінах, стелі, міжплиткових швах у ванній – це чорна цвіль. Вона є небезпечною для людини і може викликати важкі захворювання, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.

Де з'являється чорна цвіль?

В погано провітрюваних приміщеннях (на дереві, гіпсокартоні, папері і т.д). Розмножується цвіль вкрай швидко у вологому, теплому і затемненому середовищі, переміщаючись в повітрі за допомогою мікроскопічних спор.

Чим небезпечна чорна цвіль?

На відкритому повітрі, в природі, спори грибка не здатні завдати істотної шкоди здоров'ю людини. Інша справа, якщо цвіль з'явилася в будинку. Особливо небезпечна чорна цвіль для людини у ванній кімнаті, оскільки пар розкриває пори, чим полегшує процес потрапляння спор в організм.

Спори цвілі потрапляють всередину тіла й через дихальні шляхи. Небезпечні для людини або тварини є мікотоксини, які виробляє пліснява.

На фоні зниженого імунітету, особливо у дітей, спостерігаються часті простудні захворювання, запалення легенів. Не рідкісні стоматити, кон'юнктивіт, молочниця, носові кровотечі.

При наявності у людини алергії такі симптоми будуть відчуватися постійно:

  • кашель;
  • нежить;
  • бронхіальна астма;
  • поліноз;
  • висипання на шкірі й слизових;
  • екзема.

Найнебезпечніше канцерогенний вплив, який викликає онкологічні захворювання – рак печінки та легенів. Та серйозних ураження опорно-рухового апарату, кісткової системи.

У зв'язку з такими небезпечними наслідками позбавлятися від цвілі потрібно оперативно і назавжди.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Експерт розповів, як українцям заощадити на платіжках

вівторок, 25 лютий 2020, 7:24

Бажання багатьох українців підвищити якість житла, поліпшити комфорт і заощадити на комунальних послугах може незабаром стати реальністю.​. В країні запрацював на повну силу Фонд енергоефективності. Які послуги й кому Фонд може запропонувати, а також щ...

Скрепна медицина: На Росії фельдшери волокли пацієнта по асфальту (відео)

вівторок, 25 лютий 2020, 7:10

«Ноші для хворих. А він весь брудний», пояснили свої дії медики. Перехожа поцікавилася у фельдшерів, чому людину тягнуть по землі, а не несуть на ношах. А їй відповіли: «Ноші для хворих. А він весь брудний».