Мусульманський культурний центр створять в Херсоні

У центрі планується не тільки мечеть, але і внутрішній дворик, павільйон-кафе, автомийка, підземна автостоянка та адміністративні приміщення.

Херсонська міськрада на сесії 14 червня дозволив мусульманської діаспори створити культурний центр, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

Йдеться про будівництво культурно-релігійного центру на проспекті Сенявіна. Передбачається будівництво не тільки мечеті, але і адміністративної будівлі, парковки, автомийки. Цей проект пройшов розгляд на містобудівній раді.
Були певні протести на адресу такого сусідства з боку групи жителів Таврійського мікрорайону, тому прийняття рішення затяглося на кілька років.
Як повідомлялося раніше, громада мусульман Херсона збирається побудувати культурно-релігійний центр мусульман по пр. Сенявіна (загальною площею близько 2 тис. Кв.м на 400 осіб).

Автор проекту - архітектор Михайло Вустянський. У центрі планується не тільки мечеть, але і внутрішній дворик, павільйон-кафе, автомийка, підземна автостоянка та адміністративні приміщення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Мы идем на войну с одной целью - победить", - Марія Власюк

вівторок, 23 липень 2019, 7:40

У цій тендітній дівчині у військовій формі з перших слів відчувається характер, сила волі і чітке розуміння власних кордонів. — Называйте меня Мария или Маричка. Не люблю, когда зовут Марусей, — сразу же в начале нашего разговора расставила акценты Мар...

"Не розслабляйтеся!": Зовсім скоро Україні нагадають, що треба платити

вівторок, 23 липень 2019, 7:24

В Україні вже в середині вересня приїдуть кредитори Міжнародного валютного фонду. Йтиметься про підписання нової програми і виконання вже взятих зобов'язань. Про те, скільки має заплатити Україна, який кредит можемо отримати і чого чекати в 2019-му – п...