Мусульманський культурний центр створять в Херсоні

У центрі планується не тільки мечеть, але і внутрішній дворик, павільйон-кафе, автомийка, підземна автостоянка та адміністративні приміщення.

Херсонська міськрада на сесії 14 червня дозволив мусульманської діаспори створити культурний центр, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

Йдеться про будівництво культурно-релігійного центру на проспекті Сенявіна. Передбачається будівництво не тільки мечеті, але і адміністративної будівлі, парковки, автомийки. Цей проект пройшов розгляд на містобудівній раді.
Були певні протести на адресу такого сусідства з боку групи жителів Таврійського мікрорайону, тому прийняття рішення затяглося на кілька років.
Як повідомлялося раніше, громада мусульман Херсона збирається побудувати культурно-релігійний центр мусульман по пр. Сенявіна (загальною площею близько 2 тис. Кв.м на 400 осіб).

Автор проекту - архітектор Михайло Вустянський. У центрі планується не тільки мечеть, але і внутрішній дворик, павільйон-кафе, автомийка, підземна автостоянка та адміністративні приміщення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Україна - це свобода": Відомий білоруський репер хоче отримати громадянство України (відео)

вівторок, 22 вересень 2020, 16:00

Як зазначив репер, тут йому комфортно, тут живуть близькі йому люди. Станом на вересень 2020 року мрія залишається мрією. Можливо останні події в Білорусі відстебнуть українських міграційних чиновників. Як зазначив репер, який спочатку мав лише посвідк...

З архіву ПУ. "Донбас - це ракова пухлина, киньте в пельку імперії, хай подавиться!": Український класик "напророчив" війну на Донбасі за 20 років до її початку

вівторок, 22 вересень 2020, 15:00

Український письменник Олесь Гончар у своєму нотатнику у червні 1993 року зробив запис, який цензор, коли виходив друком тритомник щоденника, без відома автора вилучив, зазначають Патріоти України. "Донбас - це ракова пухлина, то відріжте його, киньте ...