Ми - те, що ми їмо": Науковці назвали продукти, які викликають неприємний запах тіла

Інтенсивний та неприємний запах поту буває притаманний тим людям, у раціоні яких багато м'яса.

Навіть корисні продукти харчування, такі як спаржа, помідори й капуста, здатні зробити неприємним наш тілесний запах. Але особливо «небезпечна» в цьому плані риба, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Явище неприємного запаху тіла відоме в медицині як бромгідроз. Відштовхуючий аромат з'являється через природні бактерії, які живуть на людській шкірі та харчуються потім. Запах від тіла, - це запах продуктів їхньої життєдіяльності.

Британський вчений Чарльз Стюарт з'ясував, що появі специфічного тілесного аромату можуть сприяти помідори. Каротиноди й терпени, які містяться в них, діють таким чином, що людське тіло набуває запаху томатних стебел.

Якщо в людському організмі неактивний фермент, що дозволяє розщепити з'єднання триметиламіну, що міститься в рибі, тіло може почати неприємно пахнути. Людина з такою проблемою може її не помічати, але її неприємний запах будуть відчувати оточуючі.

Запах сірки може з'явитися у тих, хто їсть багато капусти. Різні її види є джерелом сірки, яка, крім іншого, викликає здуття й метеоризм.

Крім того, здуття кишечника через скупчення в ньому газу метанолу може стати наслідком вживання спаржі. Її вживання здатне зробити їдким запах поту. Також інтенсивний та неприємний запах поту буває притаманний тим людям, у раціоні яких багато м'яса.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Трагедія АН-26: Мати курсанта, який вижив у катастрофі, розповіла про його стан

четвер, 1 жовтень 2020, 11:12

Жінка подякувала медперсоналу за увагу, чуйність і всім за підтримку. Мати курсанта В’ячеслава Золочевського, який вижив після катастрофи Ан-26 під Чугуєвом, розповіла про стан сина. На своїй сторінці в Інстаграм Ірина Золочевська написала, що її син щ...

Хіти тижня. "У Радянському Союзі сексу не було!": Заборонені в СРСР еротичні фото, - Мирович

четвер, 1 жовтень 2020, 11:00

"Голі" фото вважалися негідними, вони могли бути тільки на "загниваючому Заході", де взагалі бездуховність, а по вулицях бігають наркомани. Про це у своєму блозі пише популярний білоруський блогер Максим Мирович, передають Патріоти України. Далі - мово...