"Ми маємо справу з ненормальними", - експерт про ймовірність нової кримської війни Путіна

Андрій Клименко – один із провідних експертів, які займаються аналізом ситуації в Криму із самого початку окупації.

Головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко прокоментував інформацію аналітиків американського центру The Jamestown Foundation про те, що дефіцит води на окупованому півострові може підштовхнути Путіна до спроби прорватися вглиб материкової України, передають Патріоти України з посиланням на Главком.

Андрій Клименко пояснив: «В Росії парад 9 травня на честь 75-річчя Перемоги скасували. Причина – щоби не заразити військових, слухачів військових академій. Але навчання у Чорному морі не скасували. Лише в квітні Росія провела понад 30 навчань в окупованому Криму. Ми не виключали, що найбільш небезпечним міг бути період між 9 травня та вереснем 2020 року, коли почнеться навчання «Кавказ-2020». Сьогодні маємо нову дату параду Перемоги – 24 червня, відповідно змінився і небезпечний проміжок часу. З кінця червня до вересня включно».

Відповідаючи на запитання, чи може Росія скористатися пропозиціями «Морської експертної платформи» щодо «посилення загальнодержавного та регіонального проактивного реагування на подовження Росією окупації Кримського півострову…» як приводом до загострення агресії на межі Херсонської області і Криму Андрій Клименко сказав, що Росія може будь-що використати як привід для вторгнення.«Абсолютно будь-яка дія України може бути використана, а ще більше – наша бездіяльність. Тому Україні треба діяти, тримати в готовності берегову оборону, морпіхів і все, що є. Також варто знову активно залучати до Чорного моря кораблі країн НАТО, збільшувати присутність українських союзників в небезпечних районах, треба вводити нові санкції проти російського ВПК. «Тобто треба самим атакувати», – наголосив експерт.

Рубежі досяжності ракетних комплексів РФ морського і берегового базування з окупованого Криму та військово-морської бази РФ в Тартусі, Сирія«Звичайно, усі нормальні військові люди розуміють, що ракети «Калібр» можна розмістити біля Краснодару. Подумаєш, якихось зайвих 300 км відстані від Криму є. Для ракет це несуттєво. Але слід не забувати, що ми маємо справу з ненормальними людьми», – підкреслив Клименко.

Експерт зауважив, що військова база у Криму сьогодні більша за всі американські бази на Окінаві. «В порівнянні з Кримом, «Рамштайн» (величезна американська військова база в Німеччині), даруйте, узагалі відстій за масштабністю», – сказав Клименко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Китаї чоловік, що "помер" у лікарні, повернувся додому

вівторок, 7 липень 2020, 0:30

Тіло не опізнали через коронавірус... У Китаї чоловік на прізвище Цзяо, який нібито помер від туберкульозу, повернувся додому через два місяці після того, як родичі влаштували похоронну церемонію, а тіло кремували. З'ясувалося, що в лікарні переплутали...

Науковці показали фото унікальної, "швидкої" галактики

вівторок, 7 липень 2020, 0:25

Галактика рухається зі швидкістю 1564 км в секунду. Земля обертається навколо Сонця зі швидкістю близько 30 км на секунду. Телескоп Хаббл сфотографував галактику, яка рухається надзвичайно швидко. На офіційному сайті обсерваторії розмістили фото спірал...