"Ми серйозно. Є різниця": Українська IT-компанія відмовилась співпрацювати з російським клієнтом

Як зазначив співзасновник компанії, "те, як ти заробляєш свої гроші, важливіше від того, скільки ти заробляєш".

Українська IT-компанія KindGeek відмовилась від співпраці з клієнтом після того, як дізнались, що замовником є компанія із Москви. Скріншот листування оприлюднив співзасновник KindGeek Software Юрій Гнатюк, передають Патріоти України.

"Те, як ти заробляєш свої гроші важливіше від того, скільки ти заробляєш", – написав Гнатюк.

Деталі

Як бачимо у скріншот, яке розмістив KindGeek, відбувається листування із потенційним замовником. Українцям надіслали документацію з вимогами, де було вказано, що їхні послуги замовляє компанія із Москви. Чат виглядав таким чином:

  • Юрій: Бачу в документах, що замовником є компанія з Москви. Вибачте за витрачений час, але після Криму та розгортання Росією війни на Донбасі, ми вирішили не працювати з російським бізнесом.
  • Замовник: Ви серйозно? (вказана ціна за проєкт). Для чого додавати політику?

Наприкінці повідомлення Гнатюк додав "Ми серйозно. Є різниця".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Божевільна кількість хворих вільно переміщаються в просторі": Відомий лікар заявив про страхітливі масштаби коронавірусу в Україні

субота, 4 липень 2020, 3:00

За словами лікаря, ще недавно у нього не було ні одного знайомого, хто хворів би коронавірусом. Тепер він консультує 10 добре знайомих йому сімей з підтвердженим діагнозом. Відомий лікар Євген Комаровський передбачає, що в Україні щодня коронавірусом з...

Хіти тижня. Гаага для Ху*ла все ближче: Прокуратура Нідерландів представила новий доказ, що MH17 збили ракетою "Бука" (оновлено)

субота, 4 липень 2020, 1:00

Телефонні розмови на сьогоднішній день є найбільш конкретними доказами у справі MH17 щодо трьох російських і одного українського підозрюваних. Прокуратура Нідерландів під час судових слухань у справі збитого над Донбасом у 2014 році літака MH17 предста...