Милованов хоче приватизувати українські університети та лікарні

У концесію в Україні чиновники мріють віддати навіть об'єкти освіти і охорони здоров'я.

Українські чиновники розглядають можливість віддати в концесію лікарні та вищі навчальні заклади - університети, передають Патріоти України з посиланням на Українські новини.

"Зараз у нас є пакети і аеропортів, і портів, і вокзалів. В майбутньому, думаю, ми можемо говорити про лікарні, університетах ... Це залежить від конкретних умов, конкретної стратегічної задачі", - цитують міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофія Милованова журналісти.

Процес концесії Милованов вважає вкрай актуальним для України. Формування перших концесійних і повних обмінних пакетів йде вже повним ходом. За його словами, вже передано до фондів 530 підприємств - їх якраз готують до приватизації.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Пожежі в Чорнобильській зоні на кордоні Білорусі та України зняли супутники NASA

п’ятниця, 10 квітень 2020, 21:59

На знімках видно масштаб стихії. Супутники NASA зняли пожежі в Чорнобильській зоні на кордоні Білорусі та України. Знімки були зроблені на днях, на них видно масштаб стихії. Рятувальники борються з пожежами з 4 квітня, передають Патріоти України з поси...

Не пустять навіть за російськими паспортами: Терористичні "Л/ДНР" оголосили повну ізоляцію від РФ

п’ятниця, 10 квітень 2020, 21:48

Відповідні розпорядження видали обидві "республіки" синхронно, а це говорить, що вказівка, швидше за все, прийшла з Москви. Кордон буде повністю перекритий невизнаними "республіками" в найближчий понеділок, 13 квітня. Причиною подібного рішення названа...