На 78-му році життя померла відома радянська актриса

Широку популярність їй принесла головна роль у фільмі "Альпійська балада", який був знятий в 1965 році на кіностудії "Білорусьфільм".

Любов Румянцева померла сьогодні, 18 листопада, в Білорусі на 78-му році життя. Заслужена артистка Білоруської РСР стала популярною після фільмів "Альпійська балада", "Дорога на Рюбецаль", "Вінок сонетів", "Розклад на післязавтра", "Три талера". Про смерть актриси театру і кіно повідомили в кіностудії "Білорусьфільм", на якій вона працювала провідним майстром сцени з 1981 року, передають Патріоти України.

До цього Румянцева з 1977 року була зайнята в Російському академічному драматичному театрі імені Максима Горького в Мінську, а в кіно знімалася з 1959 року.

Широку популярність їй принесла головна роль у фільмі "Альпійська балада", який був знятий в 1965 році на кіностудії "Білорусьфільм".

Любов Румянцева (кадр з фільму "Альпійська балада")

На сцені театру вона легко перевтілювалася в різні образи, серед її робіт ролі в таких спектаклях, як "Наодинці з усіма", "Таланти і шанувальники", "Одруження Бальзоминова", "Людський голос", "Філумена Мартурано".


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...