На честь "української народної пісні": Як у космосі з'явилася зірка "Putin-Huilo!" (фото, відео)

Росія спробувала оскаржити рішення астрономів назвати одне з космічних тіл "Putin-Huilo!" на честь президента РФ Володимира Путіна, але отримала відмову.

Про це в ефірі ObozTV розповів один з авторів ініціативи щодо перейменування, український громадський і політичний діяч Андрій Юсов, передають Патріоти України.

"Було таке. Це абсолютно серйозно, документи отримані. Є саме така зірка, названа на честь "української народної пісні" – це так було сформульовано", – розповів Юсов.

"Це американська наукова асоціація, офіційний реєстр. Асоціація збирає благодійні пожертви на розвиток науки, натомість у своєму реєстрі називають зірки. Була група активістів, які так назвали одну з зірок", – пояснив він.

За словами активіста, росіяни намагалися оскаржити рішення, видання "Московський комсомолець" писало офіційні запити в асоціацію. "Американські колеги відповіли, що у нас цензури немає, ми не Росія, ми отримали гроші на розвиток американської науки і в обмін внесли до реєстру зірку з такою назвою. Якщо вам не подобається, назвіть свою зірку по-іншому. Відтоді це не тільки пісня, не тільки мем і футбольна кричалка, а й зірка на небосхилі", – зазначив Юсов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Лізуть усюди: Ірландія заявила про активність російських шпигунів

понеділок, 17 лютий 2020, 21:37

Метою росіян є визначення точного місця розташування оптико-волоконних кабелів. Як зазначається, метою росіян є визначення точного місця розташування оптико-волоконних кабелів, що лежать на дні океану і з'єднуючих Європу з Америкою. Саме Ірландія є точ...

Резонанс тижня. На Росії повідомили про страшну хворобу знаменитої актриси

понеділок, 17 лютий 2020, 21:30

Зірці видалили одну легеню, але вона продовжує працювати і курити. У знаменитої російської актриси Євгенії Симонової, що зіграла принцесу у фільмі Марка Захарова «Звичайне диво», рак легенів. Про це повідомляють росЗМІ, посилаючись на свої джерела, пер...