На честь "української народної пісні": Як у космосі з'явилася зірка "Putin-Huilo!" (фото, відео)

Росія спробувала оскаржити рішення астрономів назвати одне з космічних тіл "Putin-Huilo!" на честь президента РФ Володимира Путіна, але отримала відмову.

Про це в ефірі ObozTV розповів один з авторів ініціативи щодо перейменування, український громадський і політичний діяч Андрій Юсов, передають Патріоти України.

"Було таке. Це абсолютно серйозно, документи отримані. Є саме така зірка, названа на честь "української народної пісні" – це так було сформульовано", – розповів Юсов.

"Це американська наукова асоціація, офіційний реєстр. Асоціація збирає благодійні пожертви на розвиток науки, натомість у своєму реєстрі називають зірки. Була група активістів, які так назвали одну з зірок", – пояснив він.

За словами активіста, росіяни намагалися оскаржити рішення, видання "Московський комсомолець" писало офіційні запити в асоціацію. "Американські колеги відповіли, що у нас цензури немає, ми не Росія, ми отримали гроші на розвиток американської науки і в обмін внесли до реєстру зірку з такою назвою. Якщо вам не подобається, назвіть свою зірку по-іншому. Відтоді це не тільки пісня, не тільки мем і футбольна кричалка, а й зірка на небосхилі", – зазначив Юсов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Білорусі судили чоловіка за ... "політичного" сніговика біля сараю

субота, 16 січень 2021, 23:53

62-річний чоловік зліпив у себе у дворі сніговика і написав на ньому "Жiве Беларусь!". Як повідомляє Тut.by, чоловік живе в селі Марковичі Гомельського району, передають Патріоти України з посиланням на білоруські ЗМІ. Далі - мовою оригіналу:. "Возле с...

Нові документи щодо змови Трампа з Росією оприлюднили у США

субота, 16 січень 2021, 23:29

Перше розслідування ФБР щодо змови членів виборчого штабу Трампа у 2016 році з росіянами для впливу на вибори назвали найбільш провальним, некомпетентним і корупційним в історії ФБР і Мін'юсту США. У США оприлюднили документи, які стосуються розслідува...