На Франківщині померла породілля: Лікарі зберігають мовчання

Молода жінка померла за дивних обставин.

Загибла породілля та її чоловік Любомир

В Івано-Франківську при пологах померла 27-річна жінка. Це відбулося в міському клінічному перинатальному центрі. Як пише "Галицький кореспондент", у жінки була кровотеча. Більше про причини смерті нічого не відомо, а лікарі пологового будинку відмовляються коментувати ситуацію, передають Патріоти України.

Про смерть породіллі повідомив її чоловік Любомир Цуцяк на своїй Facebook-сторінці в понеділок, 7 жовтня. Саме з того моменту поліція взялася за розслідування цієї справи.

Зазначимо, що журналісти досі не можуть отримати коментарі у лікарів цього пологового будинку.

Народжена дитина померлої жінки зараз знаходиться в пологовому будинку.

У прес-службі місцевої поліції зазначили, що чоловік породіллі звернувся до них із заявою про некомпетентність лікарів. Копи відкрили справу за статтею "непрофесійне виконання лікарями своїх обов'язків".

"Моя найдорочжа, найщиріша, найлюбиміша Наталя. Як багато я хочу тобі сказати але мені не хватить слів, щоб описати свій біль і тугу за тобою. Ти була сенсом мого життя, який обірвався в один міг. Подарувала мені сина, а сама відійшла до Бога. Я зроблю все для нашого сина, тільки ніколи не зможу одного, замінити йому тебе. Ти була б найкращою мамою у світі для свого малюсика, але Бог вирішив по іншому. Люблю тебе сильно сильно, вічно твій Любчик", - написав чоловік.

Директор перинатального центру також відмовився коментувати факт смерті 27-річної породіллі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...