На Франківщині попрощалися з українцем, який загинув на заробітках у Польщі (відео)

На заробітки до Польщі Василь вирушив наприкінці лютого. Починав з будівництва, після чого перейшов на пилораму, де виготовляв труни...

В селі Трійця Івано-Франківської області поховали громадянина України Василя Чернея, який загинув на заробітках у Польщі, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Зв'язок з чоловіком пропала 8 червня. Про те, що його більше немає в живих, сім'я дізналася через соціальні мережі.

Одного разу після зміни йому стало погано. Роботодавець українця побоялася, що в разі звернення в лікарню їй можуть виписати штраф, так як іноземці працювали у неї нелегально.

Наступного дня тіло Василя знайшли лісники на відстані в 125 кілометрів від місця, де він працював.

Мати загиблого розповіла, що він останнім часом по телефону скаржився їй на важкі умови праці, але залишався працювати в Польщі, так як потрібні були гроші.

Місцеві ЗМІ зазначають, що позбутися тіла роботодавцю допомагав інший українець, який також родом з Прикарпаття.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"У нас три года нет воды горячей. - Не волнуйтесь, сделаем тут, наверное, физкультурный комплекс": Реакція Медведєва на уклінне прохання росіянки шокувала мережу (відео)

середа, 13 листопад 2019, 18:49

Росіянка впала на коліна перед російським прем'єром, благаючи про гарячу воду... «Я устала ходить по всем инстанциям! Я инвалид второй группы, обращалась во все инстанции. У нас три года нет воды горячей», — сказала Кадукіна Медведєву, стоячи на коліна...

"Мені можна": У Франківську вчитель курив в класі під час уроку (відео)

середа, 13 листопад 2019, 18:36

Студент, який потерпає від астми, декілька разів просив вчителя припинити курити або вийти на вулицю, але той на зауваження не звертав уваги. Вчитель Івано-Франківського вищого професійного училища №13 курив у класі під час уроку, чим наразив на небезп...