На кордонах шалені натовпи та протести: Заробітчани штурмують Румунію (фотофакт)

Лише за один день в Румунію в'їхало 8000 чоловік, це переважно заробітчани, які поверталися додому. А загалом оформлено на митниці 31 800 осіб.

Як передають місцеві ЗМІ, на кордонах спостерігаються нескінченні черги, переважно на заході країни. Водії чекають більше 5 годин, щоб виїхати або в'їхати в Румунію. Все через посилений епідеміологічний контроль, передають Патріоти України.

Лише після протесту людей влада відкрила інші пункти пропуску на західному кордоні. Це сталося після того як на одному з КПП відбувся стихійний мітинг, адже люди втомилися чекати у черзі годинами.

Як зазначають румунські журналісти, на кордонах триває хаос. Соціальна дистанція, взагалі неможлива На митниці Недлак, одному з найбільш використовуваних пунктів пропуску із Західною Європою орієнтовний час очікування становить 480 хвилин.

Після 15 травня громадянам Румунії, які повертаються додому з інших країн дозволили перебувати на карантині і самоізоляції вдома, з родиною. Раніше слід було знаходитися в окремому закладі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Зіркове життя: Кіркоров відверто розповів про стосунки з Пугачовою

неділя, 1 серпень 2021, 23:30

За словами виконавця, наразі "стосунків жодних немає", також немає і дружби між будинками. Співак Філіп Кіркоров розповів про стосунки з колишньою дружиною Аллою Пугачовою, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. За словами виконавця, наразі...

З архіву ПУ. Наш скарб, який не відібрати: Листи Мазепи до Мотрі

неділя, 1 серпень 2021, 22:00

З нагоди відстояних українцями державних прав на свою мову - невеличкий "мовний подарунок" вам у стрічку. Про це у своєму блозі пише українська письменниця Оксана Забужко, передають Патріоти України. "Цього літа (2020 року.-ред) минає 315 років, відкол...