На Київщині чиновник "покатав" журналістів на капоті авто (відео)

Сільському голові не сподобалися запитання журналістів про корупцію.

В селі Дударків Бориспільського району сільський голова Микола Гуральник на автомобілі наїхав на журналістів після того, як вони намагалися поставити йому питання про корупцію. Про це розповіли очевидці події, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

За словами одного з постраждалих журналістів "Центру журналістських розслідувань" Артема Квашина, вони два тижні назад надіслали лист до райради з проханням записатися на прийом до Гуральника, однак їм було відмовлено з формулюванням "не видається за потрібне". Тому журналісти приїхали до нього в приймальний день. "Виходимо, нас двоє журналістів і оператор. Підходимо до машини. Я стою перед машиною, зі мною ще один хлопець стоїть, громада зібралась велика, багато людей. Колега-журналістка ставить питання, Гуральник заводиться і поїхав. Мене кидає на капот. Я так гарно схопився. Думаю – може, хоче налякати, там метр проїхати? Ні, він їде, набирає швидкість. Я вже не можу зістрибнути, тому що він добряче так їде. Я розумію, що якщо я зараз відпущу, то я просто під колеса потраплю. Я стукнув кулаком по склу, воно тріснуло і він зупинився", - розповів чоловік.

Також, за його словами, постраждав один з місцевих, якого зачепило автомобілем і вдарило об іншу машину. Квашин зазначив, що всі постраждалі отримали удари і обійшлося без переломів.

Журналіст розповів, що стосовно сільського голови вони ведуть розслідування вже тривалий час. "Там є дуже багато моментів щодо корупції. Навіть у НАЗК відкриті провадження проти нього. Це стосується і декларацій, і конфлікту інтересів, тому що у нього син працює у сільраді на двох посадах, він ще й працює депутатом Бориспільської райради. Дружина там працює. В усіх зарплати по 40 тисяч", - пояснив він.

За даними ТСН, зараз правоохоронці встановлюють усі обставини події. "На місці до цього часу присутні співробітники поліції, які визначають, що ж там насправді відбулося, хто які тілесні ушкодження отримав, хто є журналістом, а хто не є журналістом, а громадським діячем. І у який спосіб відбувався весь цей конфлікт. Наразі кваліфікації правової ще немає. Тобто не вносилось в ЄРДР. У залежності від нанесених тілесних ушкоджень буде визначатись, чи буде це адміністративне або кримінальне покарання", - пояснили у пресслужбі місцевої поліції.

Окремо правоохоронці зазначили, що зараз встановлюють, чи дійсно наїзд стався на журналістів, а не на громадських діячів, які представлялися журналістами. У разі, якщо це підтвердиться, – до можливої справи долучиться ще й стаття про перешкоджання законній діяльності журналістів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

14 вересня - Воздвиження Хреста Господнього: Що категорично не можна робити в цей святковий день

субота, 14 вересень 2024, 0:10

14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...

Різдво Пресвятої Богородиці: Ця сильна молитва, прочитана з чистою душею, допоможе здійснити найзаповітніші бажання

неділя, 8 вересень 2024, 5:00

Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...