На Львівщині мешканці зруйнованого будинку живуть у нелюдських умовах (відео)

У ніч на 28 серпня відбулося обвалення в чотириповерховому житловому будинку в м. Дрогобич Львівської області.

Мешканців обваленого в Дрогобичі будинку, які не змогли знайти нове житло самостійно, міська влада поселила в умовах, непридатних для життя. Про це у своєму блозі повідомляє журналістка Вікторія Балицька, передають Патріоти України.

Вона поспілкувалася з сім'єю Хомичей, яких поселили в гуртожитку. Сім'я складається з п'яти осіб, в тому числі маленької дитини. "Місцева влада підшукала їм житло, в якому, припускаю, жоден з чиновників не став би жити. До туалету не ясно як підійти, а в душовій можна отримати астму від плісняви... Загальна кухня, речі тримають на ліжках, вікна без фіранок... Катастрофи і трагедії можуть виникнути й з незалежних від чиновників причин, але те, як влада дбає про жертв трагедій це повна її відповідальність і це маркер ефективності і відсутності поваги до ближнього", - пише журналістка у коментарі до відео.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Коронавірусний бунт" у США: Трампа обурило повернення в країну хворих американців

субота, 22 лютий 2020, 14:29

Президент США Дональд Трамп розлютився на своїх радників через рішення дозволити 14 американцям, які мають позитивний результат тесту на коронавірус, повернутися до Сполучених Штатів з Японії. Трамп був поінформований про прийняте рішення і погодився з...

"Інкубаційній период коронавірусу триває 14 днів, а не 27", - секретар РНБО

субота, 22 лютий 2020, 14:16

Українські фахівці тримають контакт з багатьма лабораторіями світу і поки ніхто не надав інформацію щодо збільшення інкубаційного періоду вірусу, запевнив Данілов. Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов зауважив, що інкубаційний ...