На Львівщині мешканці зруйнованого будинку живуть у нелюдських умовах (відео)

У ніч на 28 серпня відбулося обвалення в чотириповерховому житловому будинку в м. Дрогобич Львівської області.

Мешканців обваленого в Дрогобичі будинку, які не змогли знайти нове житло самостійно, міська влада поселила в умовах, непридатних для життя. Про це у своєму блозі повідомляє журналістка Вікторія Балицька, передають Патріоти України.

Вона поспілкувалася з сім'єю Хомичей, яких поселили в гуртожитку. Сім'я складається з п'яти осіб, в тому числі маленької дитини. "Місцева влада підшукала їм житло, в якому, припускаю, жоден з чиновників не став би жити. До туалету не ясно як підійти, а в душовій можна отримати астму від плісняви... Загальна кухня, речі тримають на ліжках, вікна без фіранок... Катастрофи і трагедії можуть виникнути й з незалежних від чиновників причин, але те, як влада дбає про жертв трагедій це повна її відповідальність і це маркер ефективності і відсутності поваги до ближнього", - пише журналістка у коментарі до відео.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Трамп і Байден сполошилися: Померла найстаріша членкиня Верховного суду США

субота, 19 вересень 2020, 14:29

Гінзбург вважалася кумиром ліберальної та прогресивної громадськості. Увечері 18 вересня померла найстаріша членкиня Верховного суду США 87-річна Рут Бейдер Гінзбург. Як повідомляється на офіційному сайті судового органу, Гінзбург померла від раку, пер...

Надів спідницю жертви і називав себе Пугачовою: Моторошне вбивство на Дніпропетровщині (відео)

субота, 19 вересень 2020, 14:15

Кілька тижнів тому вбивця приїхав до Михайлівки з Дніпра і оселився в покинутому будинку на околиці. Місцеві жителі підгодовували його. Під час затримання чоловік був неадекватний. Мало того, що на ньому був жіночий одяг, він ніс маячню. "Там він ... з...