На наступний тиждень у Зеленського готують зміни до Конституції: Що відомо

за словами співрозмовника, змін щодо спеціального статусу Донбасу і всіх регіонів там не буде.

На майбутньому пленарному тижні президентська партія "Слуга народу" має намір розглянути законопроект про префектів, який передбачає зміни в Конституції. Про це повідомило джерело в партії "Слуга народу", передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

"Ми плануємо на цьому пленарному тижні внести цей законопроект до зали. Зараз ми погоджуємо це з Офісом президента", - відзначило джерело.

У той же час, за словами співрозмовника видання, змін щодо спеціального статусу Донбасу і всіх регіонів там не буде. "До початку переговорного процесу в "нормандському форматі" такі ініціативи ініціюватися точно не будуть. Прийдешні зміни націлені тільки на процес розширеної децентралізації", - додав політик.

Відзначимо, що створення інституту префектів для нагляду за дотриманням Конституції і законів України органами місцевого самоврядування передбачено проектом закону "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)".

За інформацією журналістів, основні нововведення стосуватимуться великих повноважень на місцях, тобто умовно розширеної децентралізації. Частково, реформу хочуть провести за допомогою внесення змін до Конституції, а частково, за допомогою законопроектів, які і мають намір розглянути в сесійній залі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Є те, що підкуповує відразу і назавжди", – Казарін про українську столицю

субота, 4 липень 2020, 5:45

У деяких міст є свій власний образ і внутрішній монолог. В Україні є кілька міст із сильною міської ідентичністю: Львів, Одеса, Харків. У цьому ж списку – окуповані Севастополь і Донецьк. Їхні жителі, змінюючи місце проживання, все одно зберігають прив...

Хіти тижня. "Божевільна кількість хворих вільно переміщаються в просторі": Відомий лікар заявив про страхітливі масштаби коронавірусу в Україні

субота, 4 липень 2020, 3:00

За словами лікаря, ще недавно у нього не було ні одного знайомого, хто хворів би коронавірусом. Тепер він консультує 10 добре знайомих йому сімей з підтвердженим діагнозом. Відомий лікар Євген Комаровський передбачає, що в Україні щодня коронавірусом з...