На окупованій Луганщині громадян України оголосили іноземцями

Відповідний "наказ" видало так зване "Міністерство внутрішніх справ ЛНР".

В окупованому Луганську розклеїли оголошення, у яких українських громадян на території "ЛНР" називають іноземцями. Такі оголошення розвішані сьогодні по всьому окупованому Луганську, передають Патріоти України з посиланням на Depo.ua.

"Шановні громадяни! 23.03.2021 набуває чинності наказ "МВС "ЛНР" про внесення змін до тимчасового порядку реєстрації за місцем проживання і за місцем перебування фізичних осіб в "ЛНР", – йдеться у повідомленні.

Окупанти заявляють, що громадяни України, які не зареєстровані на території "ЛНР" є іноземцями.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...