На озброєння ЗСУ прийнято нову КШМ К-1450 від "Телекарт-Прилад" (фото, відео)

КШМ К-1450 - бойова броньована колісна машина, призначена для управління військами та організації зв'язку в оперативно-тактичній ланці управління, в русі (на плаву) і на стоянці, як автономно, так і в складі вузла зв'язку.

На озброєння Збройних Сил України прийнято машину командно-штабну К-1450 на базі БТР-70КШ виробництва ТОВ "Телекарт-Прилад", передають Патріоти України з посиланням на Defense Express.

Наказом Міністерства оборони України № 91 від 12 березня 2020 року 12 березня 2020 року до раніше прийнятих на озброєння машин командно штабних К-1450-03 на базі БМП-1КШ1, К-1450-01 на базі БТР-3, та К-1450-02 на базі БТР-4, що випускаються серійно ТОВ "Телекарт-Прилад", додалася машина командно-штабна К-1450 на базі БТР-70КШ. У майбутньому основним замовником цих машин плануються Військово-морські сили України. В ході проведення випробувань К-1450 замовник відзначив високу якість і широку функціональність цих машин.

КШМ К-1450 - бойова броньована колісна машина, призначена для управління військами та організації зв'язку в оперативно-тактичній ланці управління, в русі (на плаву) і на стоянці, як автономно, так і в складі вузла зв'язку. Транспортна база КШМ обладнана фільтровентиляційним обладнанням, кондиціонером, обігрівачем і системою гарантованого електроживлення.

Машина оснащена засобами зв'язку та автоматизації, персональними комп'ютерами, що забезпечують командиру можливість управляти підлеглими підрозділами, здійснювати набір, відображення, реєстрацію, обробку, введення, виведення текстової та відеоінформації, зберігання і ведення баз даних, а також визначення місця розташування машини на місцевості та автоматичне відображення координат на електронній мапі.

Командно-штабна машина забезпечує:

  • організацію радіомереж передачі даних і голосових повідомлень в КХ і УКХ мережах по протоколу ІР;
  • внутрішній службовий зв'язок з використанням комплекту АВЗК;
  • радіотелефонний зв'язок між кореспондентами радіомереж і абонентами телефонної мережі пункту управління при розміщенні КШМ на ПК;
  • передачу даних в локальної обчислювальної мережі КШМ;
  • доступ до телефонної і локальної обчислювальної мережі пункту управління;
  • розгортання виносних робочих місць;
  • використання електронних карт місцевості;
  • нанесення на електронні карти оперативно-тактичної обстановки з можливістю її передачі по каналах зв'язку (опціонально, за допомогою додаткового ПЗ);
  • автоматичне визначення координат свого місця розташування, обробка та відображення даних навігації, відстеження на карті положення рухливих об'єктів;
  • формування, зберігання, пошук і обробку бойових документів;
  • передачу і прийом інформації з використанням апаратури конфіденційного зв'язку.

Варто зазначити, що ТОВ "Телекарт-Прилад" розробило і постачає для потреб Збройних Сил України низку командно-штабних машин на різній транспортній базі, які здатні закрити весь спектр потреб армії в подібній техніці.

Нагадаємо, одеське підприємство ТОВ "Телекарт-Прилад", що входить до складу ГС "Ліга оборонних підприємств України" є національним виробником сучасних цифрових засобів зв'язку та автоматизації.

Зокрема, за останні кілька років компанія представила сучасний комплекс апаратури внутрішнього зв'язку і комутації (АВЗК) для бронетехніки (на базі різних моделей бронемашин), нову радіорелейну станцію, презентувала свою концепцію цифрового "солдата-майбутнього" та універсальне мобільне робоче місце оператора.

Окрім того, "Телекарт-Прилад" бере участь у розробці системи управління протикорабельного ракетного комплексу 360МЦ "Нептун" та автоматизованої системи управління ЗСУ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...