На полях Давоса: Зеленський зустрівся з представником МВФ (відео)

За результатами діалогу представниця МВФ уточнила, що провела конструктивну розмову із президентом України, яка стосувалася судової реформи.

Президент України Володимир Зеленський в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі, який почався у вівторок, 21 січня і триватиме до п'ятниці, 24 січня, зустрівся з директором-розпорядником МВФ Крісталіна Георгієва. Відповідне відео зустрічі опубліковано на Facebook-сторінці Офіс президента України, передають Патріоти України.

За результатами діалогу представниця МВФ уточнила, що провела конструктивну розмову із Зеленським, яка стосувалася судової реформи. У свою чергу, Зеленський заявив, що розмова стосувалася підтримки України з боку МВФ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...