На Росії після зливи з градом велике місто пішло під воду (фото, відео)

Під воду пішли центральні вулиці міста, що ускладнило рух пішоходів.

Російський Магнітогорськ після рясного дощу, який пройшов тут 13 серпня, перетворився в справжню Венецію, передають Патріоти України.

За даними місцевих ЗМІ, з неба посипався град, після чого почався масштабний злива, яка перетворила вулиці міста на річки.

Видання відзначають, що під воду пішли центральні вулиці міста, що ускладнило рух пішоходів. "Навіть центральні вулиці пішли під воду. Особливо складно довелося пішоходам. Тим, хто в цей період виявився на вулиці, вийти сухими не вдалося. Люди переміщалися по місту по коліно у воді. На деяких магістралях вода, хоч і заповнила проїжджу частину, але рух був цілком робочий", - повідомляє одне з видань.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Проголосованого Радою замало: "ДНР" вимагає від Києва погодити закон про амністію

субота, 19 жовтень 2019, 20:17

У терористичній "ДНР" заявили, що прописана в Мінських угодах амністія для учасників подій 2014 року на Донбасі "їх не влаштовує". За словами так званої "обмудсвумен" Дар'ї Морозової, законодавство щодо зняття покарань зі злочинців з ними не було узгод...

Як німецька Puma: В Україні розробляють нову БМП (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 20:10

У варіанті розробки нової БМП концептуально обробляється поліпшення ряду характеристики в порівнянні з радянськими БМП-1 і БМП-2, які зараз знаходяться на озброєнні. За словами Вілкова, у варіанті розробки нової БМП концептуально обробляється поліпшенн...