На сайті президента зареєстровано петицію з вимогою негайного звільнення Татарова

Президенту нагадали, що заступник очільника його Офісу отримав підозру від НАБУ за допомогу в розкраданні 81 млн грн на побудові житла для нацгвардійців.

Олег Татаров

Президенту Володимиру Зеленському запропонували негайно звільнити Олега Татарова з посади заступника глави Офісу президента. Відповідна петиція з'явилася на сайті глави держави, передають Патріоти України.

Автором звернення є Віталій Шабунін. Він нагадав президенту, що Олег Татаров отримав підозру від НАБУ за допомогу в розкраданні 81 млн грн на побудові житла нацгвардійцям.
«Щоб уникнути відповідальності, Олег Татаров організував ряд незаконних рішень, використовуючи для цього свій пост заступника глави Офісу президента Зеленського. Наприклад, не тільки домігся незаконного рішення Печерського суду, а й організував його виконання підлеглими генпрокурора Ірини Венедиктової», - сказано в петиції.
На думку автора звернення, відсутність з боку президента реакції на такі дії Татарова дозволяють припустити, що Зеленський їх схвалює. Негайне звільнення Татарова покладе край цим припущенням, сказано в петиції.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...