На швидкості 185 км/год: Чемпіон світу з автогонок зірвався з обриву (фото, відео)

Вдарившись об землю і кілька разів перекинувшись в повітрі, автомобіль під жахливі крики очевидців застиг в кюветі.

У мережі з'явилося відео, як діючий чемпіон світу з класичного ралі естонський гонщик Отт Тянак 24 січня потрапив в аварію на четвертій спецділянці ралі Монте-Карло, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

32-річний естонець йшов по трасі четвертим з 10-секундним відставанням від колишнього напарника Ельфіна Еванса. Раптово автомобіль втратив керування і на швидкості 185 км/год полетів з обриву в ліс. Вдарившись об землю і кілька разів перекинувшись в повітрі, автомобіль під жахливі крики очевидців застиг в кюветі.
На щастя, гонщик і його штурман Мартін Ярвеойя залишилися цілі і неушкоджені, і змогли покинути авто без сторонньої допомоги. Хоча сам автомобіль отримав серйозні пошкодження. Хлопці точно народилися в сорочці! Правда, пізніше естонський екіпаж, від гріха подалі, все ж відправили в лікарню для проходження медобстеження.

Відзначимо, що на рахунку 32-річного Тянака 12 перемог в гонках чемпіонату світу з ралі. Шість з них він здобув в чемпіонському для себе сезоні-2019, коли виступав за команду «Тойота».

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...