На тлі загострення лівійської війни: Путін розпорядився розширити військові "володіння" в Сирії

Ймовірно, мова про збільшення бази ВМС в сирійському місті Тартус, а також авіабази "Хмеймім".

Президент Росії Володимир Путін розпорядився збільшити військові бази в Сирії. Розпорядження Путіна з приводу Сирії було оприлюдненей на Офіційному інтернет-порталі правової інформації РФ, передають Патріоти України.

Документ, датований 29 травня 2020 року, містить наказ до Міноборони і МЗС домовитися з владою Сирії про розширення військової присутності. Наголошено на необхідності "передачі російським військовим додаткового нерухомого майна та акваторії".

Згадка в розпорядженні акваторії дає підстави вважати, що Путін, ймовірно, хоче розширити свій пункт матеріально-технічного забезпечення ВМФ РФ в сирійському Тартусі.

Важливо відзначити, що Путін розширює свої військові володіння в Сирії на тлі загострення конфлікту в сусідній Лівії. На минулому тижні ВС США публічно заявили, що Росія таємно перегнала на лівійську територію 14 бойових літаків. На доказ були продемонстровані супутникові знімки. У Москві цю інформацію спростовують.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Китаї чоловік, що "помер" у лікарні, повернувся додому

вівторок, 7 липень 2020, 0:30

Тіло не опізнали через коронавірус... У Китаї чоловік на прізвище Цзяо, який нібито помер від туберкульозу, повернувся додому через два місяці після того, як родичі влаштували похоронну церемонію, а тіло кремували. З'ясувалося, що в лікарні переплутали...

Науковці показали фото унікальної, "швидкої" галактики

вівторок, 7 липень 2020, 0:25

Галактика рухається зі швидкістю 1564 км в секунду. Земля обертається навколо Сонця зі швидкістю близько 30 км на секунду. Телескоп Хаббл сфотографував галактику, яка рухається надзвичайно швидко. На офіційному сайті обсерваторії розмістили фото спірал...