На третій день стажування в NASA школяр відкрив нову планету (відео)

Хлопець проходив практику у космічній агенції влітку.

Американський школяр Вольф Кук’є під час стажування в NASA відкрив нову планету. Подія сталася влітку 2019 року, повідомляє космічна агенція, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Хлопець влаштувався на літню практику до однієї з програм агенції. Його завданням було досліджувати яскравість зірок, знятих супутником TESS. На третій день стажування хлопець побачив сигнал від системи TOI 1338. Спочатку, каже, він подумав, що це було зоряне затемнення, але виявилось, що це була досі невідома планета.

Планету назвали TOI 1338 b – вона єдина відома у своїй системі. Розміром планета в 6,9 разів більша за Землю, її розмір – між Нептуном та Сатурном. Планета обертається навколо двох зірок і рухається майже тією ж площиною, що і зірки, тому на ній відбуваються постійні затемнення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...