На українську антарктічну станцію завітали неочікувані гості (фото)

На думку фахівців, птахи повернулись на станцію через аномально теплу зиму.

На українській антарктичній станції «Академік Вернадський» спостерігають неочікуване повернення пінгвінів дженту, які покинули її околиці у травні. Як повідомляє у Facebook «Національний антарктичний науковий центр», ще в кінці травня останній пінгвін покинув станцію і поплив у більш теплі місця, адже в Антарктиді наразі розпал зими, передають Патріоти України.

Пінгвіни є типовими мешканцями острову Галіндез, де розташована станція. Але вони мешкають там у всі сезони, крім зими. Тепер же на станції зафіксували п’ять пінгвінів, які несподівано для цієї пори року повернулися.

«За словами біолога 25-ої української антакртичної експедиції Александра Салганського, зазвичай масове повернення пінгвінів на острів спостерігається у другій половині жовтня (відповідає квітню у нашій півкулі). У попередні роки острів взимку був майже весь скутий кригою, зими були сніжні і люті, але цього року зима видалась аномально теплою», – йдеться у повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "До кінця року українським заробітчанам доведеться повернутися додому і шукати роботу в Україні", - експерт

субота, 5 грудень 2020, 17:00

До кінця 2020 року може вийти так, що українських заробітчан потіснять корінні жителі, зокрема Естонії. До кінця травня вони перебувають на заробітках в Європі, але незабаром повернуться в Естонію і тоді для українців там взагалі не буде робочих місць.

Страшна помста: На Росії розстріляли в авто і спалили сім'ю з дитиною (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 14:29

Загиблі - москвичі. Дружина - домогосподарка, чоловік працював на м'ясокомбінаті. У пари було двоє дітей. Старший син вже дорослий, молодша 16-річна дівчинка жила разом з ними. Фрагменти тіл сім'ї Рюміних знайшли в їхньому заміському будинку. Вони пере...