"На війну йдуть тільки ідіоти": Кондукторка влаштувала перепалку з пасажирами на патріотичні теми прямо в тролейбусі

У якийсь момент почали звучати вислови сепаратистського характеру...

У Херсоні кондукторка тролейбуса №3 влаштувала прямо під час руху транспорту перепалку з пасажирами на патріотичні теми. Про неприємний інцидент на своїй сторінці в Facebook розповіла громадська активістка Римма Бараненко, передають Патріоти України.

За її словами, у якийсь момент почали звучати вислови сепаратистського характеру і почулася фраза: "На війну йдуть тільки ідіоти!".

"Цього я вже витримати не могла і голосно запитала: "А що це ви говорите? Люди пішли на фронт – захищати таких, як ви. І вмирали за вас, і як ви можете так говорити про державу, в якій живете?" – звернулася жінка до кондуктора.

У відповідь на це почулося: "А де ця держава?".

"У мене дар мови відняло... Порадила кондукторці поїхати в іншу країну, якщо ця її не влаштовує, але не поливати брудом на державній роботі державу, на яку працюєш!" – написала Бараненко.

Після цього в салоні тролейбуса сталася гучна сварка. Активістка в результаті звернулася до керівництва депо із закликом провести профілактичну роботу зі співробітниками.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.