"На війну йдуть тільки ідіоти": Кондукторка влаштувала перепалку з пасажирами на патріотичні теми прямо в тролейбусі

У якийсь момент почали звучати вислови сепаратистського характеру...

У Херсоні кондукторка тролейбуса №3 влаштувала прямо під час руху транспорту перепалку з пасажирами на патріотичні теми. Про неприємний інцидент на своїй сторінці в Facebook розповіла громадська активістка Римма Бараненко, передають Патріоти України.

За її словами, у якийсь момент почали звучати вислови сепаратистського характеру і почулася фраза: "На війну йдуть тільки ідіоти!".

"Цього я вже витримати не могла і голосно запитала: "А що це ви говорите? Люди пішли на фронт – захищати таких, як ви. І вмирали за вас, і як ви можете так говорити про державу, в якій живете?" – звернулася жінка до кондуктора.

У відповідь на це почулося: "А де ця держава?".

"У мене дар мови відняло... Порадила кондукторці поїхати в іншу країну, якщо ця її не влаштовує, але не поливати брудом на державній роботі державу, на яку працюєш!" – написала Бараненко.

Після цього в салоні тролейбуса сталася гучна сварка. Активістка в результаті звернулася до керівництва депо із закликом провести профілактичну роботу зі співробітниками.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...