"На Закарпатті не повториться сценарій Донбасу", - Казанський (відео)

Журналіст переконаний, що на Донбасі визрів не сепаратизм, а різновид російського фашизму – озлобленість на весь світ.

Денис КазанськийНа Закарпатті не повториться сценарій Донбасу, оскільки ці регіони розвивалися абсолютно в різних реаліях після здобуття Україною незалежності. Про це в ефірі програми "Право на владу" телеканалу "1+1" сказав український журналіст, представник України у ТКГ в Мінську Денис Казанський, передають Патріоти України.

За його словами, одним із ключових факторів, який призвів до трагедії Донбасу, став економічний занепад цього регіону.

"Це (Закарпаття. – ред.) абсолютно не нагадує Донбас. У нас дуже часто люди відкидають один із головних чинників подій на Донбасі. Економічний. Донбас переживає, те що відбувається, через ті проблеми, які там трапилися у 90-ті: через варварську реструктуризацію шахт, розвал суцільний вугільної промисловості. Ці шахтарські селища перетворилися на гетто, які були напівзруйновані, знищені", – вважає він.

За словами Казанського, подеколи у людей навіть не було звичних для усіх вигод в оселях, і так тривало роками. "У Красному Лучі на Луганщині люди в багатоповерхівках качали воду з-під землі. Вони бурили свердловини у дворі й на п'ятий поверх собі качали, бо водогону не було. Там визрів не сепаратизм, а різновид російського фашизму – озлобленість на весь світ. Там люди зростали в умовах, коли завод зруйнований, а роботи нема. Колишнє життя закінчилося. І вони в якийсь момент опинилися в умовах, коли нема що втрачати", – пояснив психологію прибічників "русского міра" Казанський.

"Багато хто з них ненавидів Україну, бо в них асоціювалося, що настала незалежність і все зникло, вмерло. У Береговому на Закарпатті я приблизно навіть нічого подібного не побачив. Там нема такої жахливої розрухи, там люди не переживали такого занепаду", – запевнив журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...