На Закарпатті не повториться сценарій Донбасу, оскільки ці регіони розвивалися абсолютно в різних реаліях після здобуття Україною незалежності. Про це в ефірі програми "Право на владу" телеканалу "1+1" сказав український журналіст, представник України у ТКГ в Мінську Денис Казанський, передають Патріоти України.
За його словами, одним із ключових факторів, який призвів до трагедії Донбасу, став економічний занепад цього регіону.
"Це (Закарпаття. – ред.) абсолютно не нагадує Донбас. У нас дуже часто люди відкидають один із головних чинників подій на Донбасі. Економічний. Донбас переживає, те що відбувається, через ті проблеми, які там трапилися у 90-ті: через варварську реструктуризацію шахт, розвал суцільний вугільної промисловості. Ці шахтарські селища перетворилися на гетто, які були напівзруйновані, знищені", – вважає він.
За словами Казанського, подеколи у людей навіть не було звичних для усіх вигод в оселях, і так тривало роками. "У Красному Лучі на Луганщині люди в багатоповерхівках качали воду з-під землі. Вони бурили свердловини у дворі й на п'ятий поверх собі качали, бо водогону не було. Там визрів не сепаратизм, а різновид російського фашизму – озлобленість на весь світ. Там люди зростали в умовах, коли завод зруйнований, а роботи нема. Колишнє життя закінчилося. І вони в якийсь момент опинилися в умовах, коли нема що втрачати", – пояснив психологію прибічників "русского міра" Казанський.
"Багато хто з них ненавидів Україну, бо в них асоціювалося, що настала незалежність і все зникло, вмерло. У Береговому на Закарпатті я приблизно навіть нічого подібного не побачив. Там нема такої жахливої розрухи, там люди не переживали такого занепаду", – запевнив журналіст.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...