На Запоріжчині маршрутник через 5 гривень обматюкав пенсіонерку і взяв у заручниці дівчину-пасажирку

Після введення в Мелітополі нової системи розрахунку за проїзд у маршрутках (спочатку гроші - потім поїздка), окремі перевізники відчули себе якимись Володарями. І на додаток докладають пасажирам в навантаження «пакет матюків».

31 липня свідком неадекватної поведінки перевізника стали пасажири автобуса, слідуючого за маршрутом №22 «Белякова - райлікарня». За словами учасниці конфлікту, у водія зіпсувався настрій, коли в салон автобуса зайшла бабуся з шестирічним внуком і заплатила тільки за себе, передають Патріоти України з посиланням на РІА Мелітополь.

Водій почав вимагати додаткову оплату за дитину. Нагадаємо, згідно із законом проїзд оплачується за дітей старше 6 років.

- Автобус був майже порожній - лише дві особи сиділи, тому бабуся не стала брати до себе на руки малюка, а посадила його поруч. При виході на зупинці «Гуртожиток» бабуся сказала: «Що вам заплатити за онука, щоб ви ще один телефон собі купили. Коли ви вже наїстеся». У відповідь пішов добірний мат. Від людини у віці за 50 я не очікувала такого почути. Коли пенсіонерка зробила йому зауваження, що він лається матом у присутності дитини, той обізвав її кобилою і такими словами, що в слух соромно повторювати, - розповідає дівчина.

Але на цьому концерт не закінчився. Водій, за словами пасажирки, продовжував їхати і матюкатися так, що вже не витримала наша співрозмовниця і зробила йому зауваження. Мовляв, вистачить кричати і як можна ображати жінок. У відповідь перевізник переключився на дівчину і став матюкати вже дівчину. Коли та попросила зупинити на зупинці «Сади Філібера», маршрутник вдав, що не чує. Тоді дівчина підійшла до нього і ще раз повторила назву зупинки, але водій тільки посміхався і робив вигляд, що її не чує. Дівчині довелося відкрити двері самій.

- Коли я зрозуміла, що він вирішив мене тримати в заручниках, а в салоні крім мене була ще одна жінка, мені нічого не залишалося робити, як спробувати відкрити двері. Адже він міг би завести нас невідомо куди. У відповідь він став обзивати мене такими словами, що слово «сука» здасться дитячим лепетом, - описує ситуацію наша співрозмовниця.

Після такої поїздки з матами пасажирка ще довго не могла прийти в себе. Вона чатувала свого кривдника, чекаючи, коли він буде робити зворотний рейс, щоб сфотографувати і звернути увагу транспортного відділу виконкому на цей кричущий факт за допомогою публікації в ЗМІ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Лікарка розповіла, як довго "живуть" віруси, чому не потрібно носити рукавички та про блюзнірство ховати мертвих у мішках

четвер, 13 травень 2021, 0:10

Вона має три спеціальності — педіатрія, фтизіатрія та управління охороною здоров’я, була начальником медичної служби полку Національної гвардії України, а зараз займається приватною практикою. Лікарка Наталія Ніколаєва розповіла, як довго «живуть» віру...

З архіву ПУ. З архіву ПУ. Американська "модниця" шокувала відвідувачів супермаркету (фотофакт)

середа, 12 травень 2021, 19:30

Багато з користувачів були впевнені в тому, що жінка прийшла в магазин з голим низом. У кадрі видно, як біля полиці стоїть жінка в обтягуючих лосинах тілесного кольору зі шнурівкою внизу. Поряд з нею стоїть візок для продуктів, в якій сидить доросла ді...