На Запоріжчині маршрутник через 5 гривень обматюкав пенсіонерку і взяв у заручниці дівчину-пасажирку

Після введення в Мелітополі нової системи розрахунку за проїзд у маршрутках (спочатку гроші - потім поїздка), окремі перевізники відчули себе якимись Володарями. І на додаток докладають пасажирам в навантаження «пакет матюків».

31 липня свідком неадекватної поведінки перевізника стали пасажири автобуса, слідуючого за маршрутом №22 «Белякова - райлікарня». За словами учасниці конфлікту, у водія зіпсувався настрій, коли в салон автобуса зайшла бабуся з шестирічним внуком і заплатила тільки за себе, передають Патріоти України з посиланням на РІА Мелітополь.

Водій почав вимагати додаткову оплату за дитину. Нагадаємо, згідно із законом проїзд оплачується за дітей старше 6 років.

- Автобус був майже порожній - лише дві особи сиділи, тому бабуся не стала брати до себе на руки малюка, а посадила його поруч. При виході на зупинці «Гуртожиток» бабуся сказала: «Що вам заплатити за онука, щоб ви ще один телефон собі купили. Коли ви вже наїстеся». У відповідь пішов добірний мат. Від людини у віці за 50 я не очікувала такого почути. Коли пенсіонерка зробила йому зауваження, що він лається матом у присутності дитини, той обізвав її кобилою і такими словами, що в слух соромно повторювати, - розповідає дівчина.

Але на цьому концерт не закінчився. Водій, за словами пасажирки, продовжував їхати і матюкатися так, що вже не витримала наша співрозмовниця і зробила йому зауваження. Мовляв, вистачить кричати і як можна ображати жінок. У відповідь перевізник переключився на дівчину і став матюкати вже дівчину. Коли та попросила зупинити на зупинці «Сади Філібера», маршрутник вдав, що не чує. Тоді дівчина підійшла до нього і ще раз повторила назву зупинки, але водій тільки посміхався і робив вигляд, що її не чує. Дівчині довелося відкрити двері самій.

- Коли я зрозуміла, що він вирішив мене тримати в заручниках, а в салоні крім мене була ще одна жінка, мені нічого не залишалося робити, як спробувати відкрити двері. Адже він міг би завести нас невідомо куди. У відповідь він став обзивати мене такими словами, що слово «сука» здасться дитячим лепетом, - описує ситуацію наша співрозмовниця.

Після такої поїздки з матами пасажирка ще довго не могла прийти в себе. Вона чатувала свого кривдника, чекаючи, коли він буде робити зворотний рейс, щоб сфотографувати і звернути увагу транспортного відділу виконкому на цей кричущий факт за допомогою публікації в ЗМІ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Розрізати таке зважиться не кожен: Дівчина робить реалістичні торти у вигляді тварин і людей (фото)

субота, 26 вересень 2020, 0:15

Одним з її останніх шедеврів став селфі-торт - копія її власної голови в натуральну величину.​. Кондитер з Техасу Наталі Сайдсерф стала зіркою соціальних мереж завдяки химерним тортам у вигляді людських голів і тварин, передають Патріоти України з поси...

З архіву ПУ. "Если санкции сохранятся хотя бы на нынешнем уровне, то вот как будет выглядеть передовое российское моторизированное подразделение", - блогер

п’ятниця, 25 вересень 2020, 23:30

Міжнародні санки повільно, але впевнено "гасять" економіку Російської Федерації, і в першу чергу зачіпають її військово-промисловий комплекс. Про це у своєму блозі пише блогер "Сухов", передають Патріоти України 11 вересня 2019 року. Далі - мовою оригі...