На Запоріжчині розкопали не розграбоване поховання скіфського воїна (відео)

Археологи знайшли могилу скіфського воїна на острові Хортиця Запорізької області. Знахідка виявилася розграбованою.

Українські дослідники радіють кожній деталі. Виявили застібки для колчана та наконечники для стріл. Також іржаві рештки меча та шматки срібла, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.

Поховання належить великому воїну, про це свідчить щільний шар каміння, що вкривав могилу. Спочатку його прийняли за святилище.

"Тут була переправа. Люди, які мешкали в цьому городищі, її контролювали. Для кочовиків переправи були дуже важливими. Оскільки через воду вони важко перебиралися. Дніпро для них завжди був великою перешкодою", – розповів автор знахідки Дмитро Никоненко.

Поруч знаходиться ще безліч подібних пам'яток з різних історичних епох. Місцеві жителі пишаються, що земля зберігає пам'ять тисячоліть. Самі ж дослідники обіцяють відкрити могилу для туристів.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Пробачте нас!": Улюблений актор Ху*ла звернувся до українців (відео)

неділя, 26 січень 2020, 20:00

Актор Олексій Панін скучив за Києвом, за співачкою Іриною Білик і попросив вибачення перед українцями за розв'язану Росією війну. Відповідний пост 19 січня російський артист зробив в Інстаграм, передають Патріоти України. "Я дуже скучив за моєю улюблен...

Хіти тижня. "Самая мерзкая крыса режима бежала с корабля", - російський журналіст

неділя, 26 січень 2020, 19:30

Помічник президента РФ Владислав Сурков залишив державну службу. Про це у своєму блозі пише російський журналіст Олександр Хоц, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Одна из самых мерзких крыс режима бежала с корабля. Перед процессом по...