На Запоріжчині розкопали не розграбоване поховання скіфського воїна (відео)

Археологи знайшли могилу скіфського воїна на острові Хортиця Запорізької області. Знахідка виявилася розграбованою.

Українські дослідники радіють кожній деталі. Виявили застібки для колчана та наконечники для стріл. Також іржаві рештки меча та шматки срібла, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.

Поховання належить великому воїну, про це свідчить щільний шар каміння, що вкривав могилу. Спочатку його прийняли за святилище.

"Тут була переправа. Люди, які мешкали в цьому городищі, її контролювали. Для кочовиків переправи були дуже важливими. Оскільки через воду вони важко перебиралися. Дніпро для них завжди був великою перешкодою", – розповів автор знахідки Дмитро Никоненко.

Поруч знаходиться ще безліч подібних пам'яток з різних історичних епох. Місцеві жителі пишаються, що земля зберігає пам'ять тисячоліть. Самі ж дослідники обіцяють відкрити могилу для туристів.

Інші публікації автора

Будьте здорові! Названо продукти, які знімають головний біль

вівторок, 29 вересень 2020, 8:50

Боротися з головним болем можна безпечно для організму. Вчені акцентують увагу, що навіть при двовідсотковій нестачі рідини організм починає реагувати — спочатку проблемами з концентрацією, а потім болем (при зневодненні клітини мозку погано забезпечую...

Народились в сорочці: Історії людей, які вижили після страшних авіакатастроф (відео)

вівторок, 29 вересень 2020, 8:24

Таких випадків у світовій історії авіації значно більше, ніж можна було уявити. Історії людей, які дивом вціліли після страшних аварій у повітрі, змогли їх пережити та повернутись до звичного життя, - передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Так...