Наближається п'ятниця 13: Що не можна робити в цей день

Цей день придбав погану славу відносно недавно, а саме на рубежі XIX-XX століть.

П'ятницю 13-е, яку часто називають "чорною", вважають днем невдач, в який краще не займатися важливими справами і не приймати доленосних рішень, передають Патріоти України.

Зокрема, в цей день не можна довго дивитися в дзеркало перед сном, не можна щось планувати або починати, не можна міняти зачіску, заборонено керувати автомобілем, не варто сваритися, не можна стояти під сходами і багато іншого.

Також в п'ятницю 13-го не можна брати в борг, таким чином ви притягну до себе чужий негатив; не можна нікому розповідати про свої сни, так можна позбавити себе життєвих сил, не можна сваритися - може трапитися грандіозний скандал. Крім того, в п'ятницю 13-го небажано відправлятися в далекі подорожі, це загрожує неприємностями, не варто висаджувати рослини і укладати шлюби.

Відзначимо, що цей день придбав погану славу відносно недавно, а саме на рубежі XIX-XX століть.

З п'ятницею 13-м пов'язано багато легенд. Одна з найпопулярніших - про тамплієрів. Нібито саме в п'ятницю, 13 жовтня 1307 року французький король наказав заарештувати членів ордена, багатьох з них згодом катували і стратили.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...