"НАБУ "зливало" американцям інформацію, що впливала на події у США та Україні", - нардеп

​Деркач стверджує, що НАБУ вело переписку з посольством США.

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) "зливало" посольству США в Києві важливу для обох країн інформацію. Про це заявив позафракційний нардеп Андрій Деркач, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Я оприлюднив важливу частину пазла втручання у вибори у США і фактів міжнародної корупції – переписку співробітників НАБУ та співробітників посольства США. Згідно з документами, перший заступник директора НАБУ Гізо Углава через свою помічницю надавав посольству США інформацію, яка впливала на перебіг подій в Україні та США. Інакше кажучи, НАБУ "зливало" інформацію співробітникам посольства США і координувало свої дії у низці резонансних справ", – сказав він.

За словами нардепа, інформацію він одержав від журналістів-розслідувачів, після чого "був ініціатором кримінальної справи про втручання у вибори у США".

"Переписка співробітників НАБУ та співробітників посольства США за кілька років є всередині матеріалів кримінальної справи №42018000000002952 (ст. 111 КК України, державна зрада) і, згідно з інформацією, одержаною від журналістів-розслідувачів, яку я перевірив ще раз, отримана в абсолютно законний спосіб, у межах слідчих дій", – зазначив Деркач.

Він стверджує, що передав матеріали в Державне бюро розслідувань (ДБР) та Генеральну прокуратуру України.

Директор ДБР Роман Труба не підтверджує, що Деркач передав його відомству таку інформацію, повідомляє "Радіо Свобода". "Кожен керівник правоохоронного органу і я особисто маю позицію, що ми повинні говорити фактами. Не було звернень до ДБР із приводу надання оцінки тому чи іншому факту, який ви щойно озвучили. Тому, на жаль, я не можу надати повну відповідь на ваше запитання", – підкреслив Труба.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...