"Надія є": Російська актриса розповіла, чи можливе примирення України і Росії

Український народ може ніколи не пробачити владі Росії анексію Криму і війну на Донбасі.

Про це в сказала російська актриса Лія Ахеджакова, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

Вона порівняла цю ситуацію з окупацією Польщі Йосипом Сталіним в 1939 році і масовими вбивствами радянською владою полонених офіцерів польської армії в Катинському лісі.

"Може, ніколи українці не пробачать нам ні Крим, ні Донбас, це невідомо. Ось поляки за те, що Сталін з Гітлером колись ділили Польщу, он уже скільки років пройшло, а вони ніяк не можуть пробачити. І навряд чи пробачать нам Катинь, навіть коли слово Катинь забудуть", – підкреслила актриса.

При цьому Ахеджакова покладає надії на російську молодь, яка в останні роки виходить з протестами проти режиму президента Володимира Путіна.

"Зараз про себе заявило нове покоління молодих політиків і освічених людей зі своєю громадянською позицією. Є надія. Але не можу знати, коли з Україною помиримося. Може, завтра, а може, через 100 років. Ось із Грузією була війна, коротка, але жорстока. І ось ми поїхали на Новий рік у Тбілісі. Ох, яке все рідне і улюблене! І так само було в Одесі – все рідне", – згадала актриса.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Россией управляет огромная группировка, которой выгодно пожизненное правление Путина", - Лев Шлосберг

п’ятниця, 10 липень 2020, 6:08

Відомий російський опозиціонер і правозахисник Галина Старовойтова якось сказала: «Політиків треба міняти так само часто, як і пелюшки, а головне - з тієї ж самої причини». "Украинцы о Шлосберге узнали после публикации 25 августа 2014 года в газете «Пс...

Їх впізнають за запахом парфумів: Фешн-експерт розповіла дивовижні секрети краси італійок

п’ятниця, 10 липень 2020, 5:45

Італійські жінки не зраджують своїм парфумам і варіантів "під настрій" у них, як правило, немає. Це не про красу, але про відчуття себе гарною. Про це у своєму блозі пише фешн-експерт Адріана Бубновська, передають Патріоти України. "Бути італійкою – це...