Нафтові війни: Блогер розповів про наступні кроки Росії і Саудівської Аравії

Нафтова криза може занадто затягнутися через коронавірус і економічні проблеми різних країн.

Через посилення коронавіруса і наступаючу економічну кризу країни ОПЕК можуть укласти нову угоду, поки всі ринки не заспокояться. Блогер "Быть Или" прогнозує, що Росія з Саудівською Аравією можуть укласти тимчасову угоду ОПЕК ++, щоб в найближчі місяці повністю не знищити нафтовий ринок, передають Патріоти України.

Він пояснює, що криза вже сильно вдарила по США, а значить Штати не стануть кидати сили на боротьбу з Росією, з цієї причини Трамп уже взяв участь в переговорах з РФ і саудитами. По суті, у країн немає виходу з ситуації, крім того, щоб укласти тимчасову угоду і заспокоїти ринки нафти.

Також блогер пояснив, що Росія не збирається втрачати венесуельський ринок нафти і прихід туди державної компанії з видобутку є лише засобом захисту Роснефти і ще одним відходом від санкцій.

При цьому відразу після початку нафтової кризи єменські хусити посилили тиск на Саудівську Аравію і продовжують атакувати її нафтові об'єкти.

Якщо ж угоду не вдасться укласти, то США і Саудівська Аравія посилять тиск на Росію. Санкції будуть посилені, а ціни знизяться ще більше через величезні вливання на ринки дешевої нафти.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте уважні! Як обманюють покупців у супермаркеті

вівторок, 19 січень 2021, 8:50

Просто будьте уважнішими в магазині, коли ваша рука в черговий раз потягнеться за товаром. Ключевое правило супермаркетов – не работать себе в убыток. Если вам предлагают два товара по цене одного или с существенной скидкой, не обольщайтесь. Один из пр...

Народні прикмети: Коли потрібно прибирати новорічну ялинку

вівторок, 19 січень 2021, 8:24

У наших предків одним з найголовніших православних свят було Хрещення. Вважалося, що в цей день необхідно було привести весь будинок в порядок, прибрати, а також "роздягнути" ялинку. Прибрати ялинку з дому, за прикметами, необхідно до Водохреща 19 січн...