"Найбільша загроза монархії": Портрети Меган і Гаррі розмістили поруч з Карлом Марксом

Автори статті припускають, що герцог і герцогиня Сассекські скоро доведуть, що Маркс був правий.

У британському журналі The Economist вийшла стаття з ілюстрацією, на якій поряд з затятим противником монархії - Карлом Марксом розміщені портрети принца Гаррі з дружиною Меган Маркл, передають Патріоти України.

Вони, нагадаємо, незабаром з власної волі втратять королівські титули і повинні виплатити 2,4 млн фунтів.

На сторінках видання йдеться про те, що бренд "Сассекс" є найбільшою загрозою для монархії за всю сучасну історію. Маркс показаний як людина, яка свого часу передбачала, що капіталізм знищить всі залишки феодалізму. Що в свою чергу "розірвало б на частини строкаті феодальні зв'язку, які пов'язували людину з його природним начальством", як то кажуть в Маніфесті комуністичної партії.
"Це б утопило релігійний екстаз і лицарський ентузіазм в "крижаній воді егоїстичних розрахунків". І це підкорило б кожен національний інститут революційної логіці глобального ринку", - йдеться в статті.
У книзі "Англійська Конституція" (1867 г.) Уолтер Беджет, економіст і філософ XIX століття (заодно і третій головний редактор журналу The Economist, який був заснований його тестем Джеймсом Вілсоном), пояснив, чому монархія виявилася стійкою. В її британської формі вона не підривала капіталізм, а зміцнювала його, діючи як клей в розділеному на антагоністичні класи суспільстві і відволікаючи маси від реального джерела влади (від роботи уряду). Корона робила ін'єкцію величі, романтики, таємниці і драми в життя британського народу, пом'якшуючи тужливу перспективу бути гвинтиком у механізмі капіталізму.
Автори статті припускають, що герцог і герцогиня Сассекські скоро доведуть, що Маркс був правий. Вони являють собою найглибшу небезпеку для збереження монархії з часів містера Беджета.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Білорусі судили чоловіка за ... "політичного" сніговика біля сараю

субота, 16 січень 2021, 23:53

62-річний чоловік зліпив у себе у дворі сніговика і написав на ньому "Жiве Беларусь!". Як повідомляє Тut.by, чоловік живе в селі Марковичі Гомельського району, передають Патріоти України з посиланням на білоруські ЗМІ. Далі - мовою оригіналу:. "Возле с...

Нові документи щодо змови Трампа з Росією оприлюднили у США

субота, 16 січень 2021, 23:29

Перше розслідування ФБР щодо змови членів виборчого штабу Трампа у 2016 році з росіянами для впливу на вибори назвали найбільш провальним, некомпетентним і корупційним в історії ФБР і Мін'юсту США. У США оприлюднили документи, які стосуються розслідува...