Найдинамічніша галузь української промисловості: Голландський банк інвестує 54 млн євро у СЕС на Черкащині

Будівництво СЕС в Чигирині почалося в середині 2019 року, а комерційна експлуатація очікується в середині 2020 року. Щорічно станція вироблятиме близько 65 ГВт-год електроенергії.

Голландський банк розвитку викупив 40% у майбутній чигиринській сонячній електростанції. Це вже друга участь у подібних проєктах голландської компанії. Першим подібним проєктом, у який банк вже здійснював інвестиції, було будівництво сонячної електростанції в Кам’янці Черкаської області, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Ми раді оголосити про друге співінвестування в акціонерний капітал з нашим довгостроковим партнером FMO. Ми працюємо з FMO у якості партнера по боргу і акціонерному капіталу по ряду проєктів в Україні та інших країнах і очікуємо подальшої співпраці в найближчі роки, – зазначив гендиректор Scatec Solar Раймонд Карлсен.

Загальна сума інвестицій в проєкт в Чигирині становить 54 млн євро. Проект реалізується за рахунок кредитів Європейського банку реконструкції та розвитку, Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) та Swedfund. Купівля частки FMO фінансується з The Access to Energy Fund, яким FMO управляє від імені уряду Нідерландів.

Будівництво СЕС в Чигирині почалося в середині 2019 року, а комерційна експлуатація очікується в середині 2020 року. Щорічно станція вироблятиме близько 65 ГВт-год електроенергії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...