Припадає зимове сонцестояння на 22 грудня. У цей день по Києву Сонце зійде о 7:57, а зайде через 8 годин о 15:57, передають Патріоти України.
Ще наші пращури віддавна зазначали, що день зимового сонцестояння є найенергетичнішим днем у році. Чому саме – читайте далі.
Часто день зимового сонцестояння припадає на 21 грудня, але інколи ця дата зміщується на один день, тож відповідно припадає на 22 грудня. Традиційно, 21 і 22 грудня – це найкоротші дні в році, а ніч з 21 на 22 грудня – найдовша. У такому положенні сонячний диск затримається на 3 дні.
Вже через 3 дні Сонце почне поступово здійматися над горизонтом, а світловий день почне збільшуватися. Світловий день 22 грудня триватиме 8 годин, а до 31 грудня день вже триватиме на 6 хвилин довше.
Зимове сонцестояння відбувається щороку, коли Сонце досягає найбільшого південного схилення – 23,4 градуса. Це означає, що сонцестояння відбувається тоді, коли Північний полюс відхилений якнайдалі від Сонця.
Коли розпочиналося зимове сонцестояння, наші предкі вірили у знаки, традиції і дотримувалися повір'їв, які приводили до оновлення та очищення. У цей день старе сонце помирає, а нове народжується. Тож у кожної людини є шанс заново народитися для нового життя.
22 грудня 2019 року всі сили Космосу і Сонце допоможуть позбутися від тягарів, які вам заважають і тягнуть назад, зробити крок у новий період своєї долі. Цього дня добре проводити грошові обряди, щоб позбутися від енергії, яка тягне вас у борги та безгрошів'я.
У народі люди кажуть: "Після сонцевороту хоч на курячий крок, та прибуде день". Це означає, що зміни на краще не "впадуть як сніг на голову", а все буде відбуватися поступово. Якщо ви почнете помічати найменші зміни у своєму житті, радійте і дякуйте за все, адже з кожним новим днем у ваше життя будуть приходити яскраві моменти.
Одним з найважливіших завдань цього дня є прийняття важливих рішень. Дайте собі обіцянку, визначіть цілі, йдіть до них, і з кожним днем, який буде ставати все довшим і довшим, ваші успіхи будуть більшими та вагомішими.
За прогнозами астрологів, цього дня треба позбутися від бруду в будинку і зустріти новий період свого життя з чистими думками.
– Якщо цього дня спостерігається безвітряна погода, то в наступному році буде багатий фруктовий урожай.
– Тихий і морозний день – зима буде м'якою і сніжною.
– Погода 22 грудня буде такою ж через десять днів. Якщо цього дня почнеться завірюха, то Новий рік буде таким же сніжним.
– Якщо ви хочете рясний урожай – треба потрясти цього дня дерево.
– Дощитиме в цей день – очікуйте на мокру весну.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...