Найменшому 1 рік: На Кіровоградщині мати на два тижні залишила без догляду вісьмох дітей (відео)

Жінку неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за невиконання своїх батьківських обов'язків.

У Кіровоградській області 8 дітей жили без їжі в неопалюваному будинку майже два з половиною тижні. У селі Осикувате неповнолітні живуть зі своєї 37-річною матір'ю. Жінка не піклується про них, а також не дає зараз ніяких коментарів. Батько сім'ї знаходиться вже п'ять років у місцях позбавлення волі. Про це повідомляється в сюжеті UA.Кропивницький, передають Патріоти України.

Сусіди родини розповіли, що дітьми ніхто не займається, вони надані самі собі. У школу ходять рідко, домашніх завдань не виконують.

Директор школи Ольга Буряк звернулася в поліцію через те, що семеро дітей з цієї родини два тижні не ходили в школу, а мати не реагувала на дзвінки.

В сім'ї 12 дітей, 10 з них неповнолітні.

Жінку неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за невиконання своїх батьківських обов'язків. Зараз дітей забрали з дому, вони були брудні й голодні. Їх викупали і нагодували. Наймолодшій дитині 1 рік.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Ну не по-пацанськи це...": Колишній розвідник розповів про хворобу Ху*ла (відео)

понеділок, 6 липень 2020, 4:00

Однокурсник президента Росії заявив, що Путін хворий, але не хоче показувати цього на публіці. "Це, напевно, єдиний лідер сучасний, та я і в минулому не пригадаю, який тягав за собою особистий туалет", – повідомив співрозмовник журналіста. Швець сказав...

З архіву ПУ. Для новообраного президента виготовили іменний наконечник президентського штандарту

понеділок, 6 липень 2020, 0:10

Фахівець із державних атрибутів Олександр Сопов срібну пластину з прізвищем новообраного президента до інавгурації робить уже для четвертого гаранта Конституції. Стислі терміни підготовки до інавгурації позначилися на темпах підготовки до церемонії пер...