Наймолодшим католицьким єпископом у світі став українець

38-річний прелат народився у Львові.

Степан Сус

15 листопада синод єпископів Української греко-католицької церкви, отримавши попередню згоду від Папи Римського, скоїв канонічне обрання отця Степана Суса, священика Львівської архиєпархії УГКЦ, єпископом Курії Києво-Галицького Верховного архієпископа. Про це повідомляє Vatican News, передають Патріоти України.

Священик, якому в жовтні виповнилося 38 років, стане наймолодшим католицьким єпископом в світі. Йому надано титулярний двір Зігріса.

Повідомляється, що владика-номінант Степан Сус народився 7 жовтня 1981 року у Львові. Навчався в Львівській духовній семінарії Святого Духа. Виконував капеланське служіння при Львівській академії сухопутних військ і при інших навчальних закладах. З 2008 по 2012 роки відповідав за душпастирство військовослужбовців у Львівській архиєпархії УГКЦ. У 2012-му призначений синкелом Львівської архиєпархії у справах військовослужбовців, студентів і сиріт, а також настоятелем гарнізонного храму святих Петра і Павла у Львові.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...