"Нахлібник і паразит": У Ху*ла серйозно образились на Лукашенка

Лукашенко ризикнув відносинами з Росією заради своїх власних інтересів.

Президент Білорусії Олександр Лукашенко став нахлібником і практично паразитом на російсько-білоруських відносинах. Про це заявив радіостанції «Говорить Москва» перший заступник голови Держдуми у справах СНД, одіозний Костянтин Затулін, передають Патріоти України.

Таким чином парламентарій прокоментував реакцію Лукашенка на затримання росіян в Білорусі. За його словами, арешт пов’язаний з бажанням білоруської влади проілюструвати свої заяви щодо іноземної загрози і спробі дестабілізувати ситуацію в країні. «Ця абсолютно кон’юнктурна дія означає, що Лукашенко ризикнув відносинами з Росією заради своїх власних інтересів, щоб нав’язати знову себе в якості президента, коли країна прийшла в протестний рух», – сказав Затулін і зазначив, що в цій ситуації білоруський лідер докотився до провокації з затриманням росіян.

Одіозний депутат також вважає, що конфлікт ускладнюється втручанням України. На його думку, Київ намагається «роздобути деякого з тих, хто затриманий», а білоруський МЗС підіграє цьому.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Коронавірус в Україні: На Буковині жінки носять хворих з COVID-19 на простирадлах (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 18:34

З'явилося відео з жахливими умовами лікарні у Чернівцях, де лікують пацієнтів з коронавірусом. Біля будівлі ремонт, тому пацієнта несуть на руках до каталки, яка стоїть в трьох метрах від дверей. Четверо жінок - працівниці лікарні, а п'ята - його дружи...

"Росія хотіла відправити 10 тисяч солдатів в Каталонію на допомогу сепаратистам", - іспанський суддя

четвер, 29 жовтень 2020, 18:23

Референдум про незалежність Каталонії відбувся 1 жовтня 2017 року. Росія пропонувала фінансову і матеріальну допомогу рухові за незалежність Каталонії в 2017 році, заявив суддя, який веде справу про фінансування референдуму про відділення від Іспанії. ...