Напис "Вбивці Каті Гандзюк будуть знайдені" з'явився вночі на стіні Херсонської міськради

Напад на Гандзюк було вчинено вранці 31 липня 2018 року в Херсоні. Її облили сірчаною кислотою біля під'їзду власного будинку.

На стіні Херсонської міської ради вночі з'явився напис "Вбивці Каті Гандзюк будуть знайдені". Про це повідомляє Facebook-група "Хто замовив Катю Гандзюк?", передають Патріоти України.

"Рік з дня нападу на Катю Гандзюк. На стіні міськради в Херсона проступив напис. Так і буде. Ми не зліземо", - написали активісти.
Також вони анонсували ряд акцій в Херсоні 31 липня, пов'язані зі справою Гандзюк, та 1 серпня під будівлею Служби безпеки України в Києві.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Китайський гороскоп: Чого чекати у 2021-му тим, хто народився у рік Кота

неділя, 17 січень 2021, 11:48

Особливі успіхи чекають на тих, хто займається інформацією та знаннями, новими напрямами в сучасних технологіях. Для тих, хто народився у рік Кота, 2021-й стане досить успішним періодом – на противагу від минулого, з'явиться набагато більше можливостей...

Кремль у шоці: Поклонська закликала розпочати перемовини з Україною щодо Криму

неділя, 17 січень 2021, 11:36

Можливо, таким чином правляча верхівка використовує запроданку, щоб протестувати настрої росіян щодо відступу від доктрини "КримНаш". Нещодавно Поклонська виступила в соцмережах зі зверненням до колишнього президента України, глави української делегаці...