Народний депутат від "Слуги народу" Олена Шуляк носить сумку за понад 177 тис. грн. Фото опублікувала у Facebook журналіст Анна Стешенко, передають Патріоти України.
"Знайомтеся. Народний депутат "Слуги народу" Олена Шуляк, номер 13 у партійному списку на виборах і сьогодні заступник голови провладної фракції.
Жінка видна і багата. Може собі дозволити прийти до Верховної Ради з культовою сумкою Chanel Jambo в найбільшому розмірі.Цю вінтажну модель можна придбати у мережі за $7.240. Правда, як показує продавець, з "деякими дефектами і з вітрини магазину". Таку ж модель pre-owned на відомих світових сайтах ми знайшли за ціною у діапазоні: 3.093 євро - $4.339", - повідомила журналіст.
У 2007 році Шуляк стала гендиректором компанії "Midland Development Ukraine". В цьому ж році був відкритий український офіс. Пять років до цього компанія працювала у Росії. Зараз компанія є окремою структурною одиницею і займається реалізацією проектів комерційної нерухомості в Києві.
У 2014-2015 рр. очолювала спостережну раду Української будівельної спільноти. А в жовтні 2017-го стала співзасновником ТОВ "Кріейтор", що займається в столиці нерухомістю.
У декларацію "слуга народу" внесла чотири квартири і три люксових автомобіля. Також задекларувала $43126 у банку, 3 млн 870 грн і $ 420 тис. готівки.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...