"Нардепи маскують фашизм під "православні сімейні цінності", - юрист

Рухає такі законопроєкти, як правило, церква московського патріархату.

Анна Маляр

Про це у своєму блозі пише юрист-кримінолог Анна Маляр, передають Патріоти України.

"Я б навіть не приділяла увагу такому законодавчому мотлоху, якби в ньому не було елементів фашизму, залегендованих під "православні сімейні цінності".

Та от, поки ми з вами на карантині, у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт щодо встановлення кримінальної відповідальності за публічні заклики та/або пропаганду відмови від народження дітей, руйнування інституту сім'ї, позашлюбних і протиприродних статевих відносин та розпусти. Ініціатор Олег Волошин.

Рухає такі законопроєкти, як правило, церква московського патріархату. Автори таких законопроєктів наперед знають, що підтримки в залі не буде, але це не має значення. Ключовою тут є інформаційна складова та потенціал для конфлікту в суспільстві, який можна використати у зручний момент.

Тепер по пунктам:

1. Встановлення за все на світі кримінальної відповідальності - це улюблений популістичний трюк законодавців, бо це єдине, що розуміють навіть ті, хто останній раз бачив книгу ще у школі. Тому, посилення відповідальності за будь-що - аж до публічної страти, четвертування та виривання розжареним залізом язика - завжди знайде підтримку у виборців - це показують всі опитування. Так, наші люди кровожерливі в питанні покарань. Тож, навіть безглуздя в тексті законопроєкту прикрите "запровадженням кримінальної відповідальності" знайде свою підтримку.

2. Заборона "пропаганди відмови від народження дітей". Це чистої води маніпуляція. Якщо в жінки немає за що утримувати дитину і немає перспектив, то вона не буде народжувати. Так, є виключення, але статистика народжуваності в Україні корелюється саме з економічними показниками. Чим глибше економічна криза, тим менша народжуваність. Маніпулювати жінкою, що це її обов'язок чи біологічна програма, чи її Бог так створив, щоб вона народжувала, - це середньовічна маячня і елемент фашизму. Зрештою, це психологічне насильство і навіювання. Бо жінка - це не піддослідна тварина, народжуваністю якої керують.

Створіть умови для народжування дітей, а не поширюйте якісь казки про якусь пропаганду чайлдфрі. А ті люди, які свідомо обирають філософію чайлдфрі - вони мають на це право, бо це їхнє тіло, їхнє життя. Не треба їх таврувати, повчати і вважати, що ваші інстинкти дають вам право вищості. Не заздріть Гітлеру, він погано скінчив.

3. Заборона "пропаганди руйнування інституту сім'ї". Зараз як раз по телевізору йдуть шкільні уроки онлайн. Перегляньте. Дізнаєтесь, що сім'я - це соціальний інститут, який еволюціонує, змінюється, але не є обов'язком, не є безумовною потребою, і є добровільним актом. Інститут сім'ї руйнується розвитком суспільства. Бо колись сім'я - це був спосіб вижити, люди самостійно не могли себе прогодувати. Сьогодні все не так. Сьогодні законодавство України допускає гостьовий шлюб, коли в людей навіть немає спільного побуту, а чоловік і жінка можуть проживати нарізно.

Ну і в якості жарту, в якому є доля правди, - в нас жінок в країні на 3 млн більше ніж чоловіків. Суто математично не вийде всім створити сім'ї один раз і назавжди, навіть якщо почати примушувати до шлюбу.

4. Заборона "пропаганди позашлюбних і протиприродних статевих відносин та розпусти". Це, мабуть, помилково записали у законопроєкт, бо 90% наших політиків - це і є пропаганда позашлюбних стосунків та розпусти.

На рахунок протиприродних статевих стосунків - таких в природі немає. Є статеві зносини за добровільною згодою, а є насильство. За пропаганду насильства в нас вже встановлена відповідальність.

Сімейні цінності в кожного свої, ніде вони не записані і не визначені законом. Закон визначає лише права і обов'язки (а не цінності) людей, які вирішили жити у шлюбі."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...